Простецкая• 30 сентября 2024
Впевненість за кермом
Коли ви себе почали почувати впевнено за кермом? Чи був страх?
Закінчую навчання з інструктором, він каже, що проблем в мене нема, з педалями все ок. Але є невпевненість, боюсь будь-яких рухів, пропускаю можливості проїхати, чогось чекаю і т.д.
У кого так було? Чи пройшло і коли? Просто ще більше практики треба, як я розумію
Дюйм оф о4ка• 30 сентября 2024
Був страх, їздила місяць кожен день, навіть коли не треба було, не пропускала дня. Прошло десь через місяць.
Вже рік за кремом, впевнена.
Чумацький Шлях• 30 сентября 2024
Впевненість = нахабність. Просто прийміть, що у всіх учасників рузу є очі, і вони теж не хочуть в дтп, якщо що теж гальмують, як і ви, якщо перед вами хтось встрягає. Але все в розумних межах.
Простецкая
• 30 сентября 2024
Ответ дляПроработник
Чем больше будете ездить, тем быстрее придёт уверенность
Розумію
Але і іспит на носі, боюсь завалю через цю невпевненість
Карамелька• 30 сентября 2024
Через пару місяців мандраж пройшов.
Доводилось о 5 ранку виїжджати і кататись своїми маршрутами по місту, напрацьовуючи навички. Авто на механіці.
Надежда наш компас• 30 сентября 2024
Ответ дляПростецкая
Розумію
ну на экзамене нужно быть сконцентрированной
если совсем не уверены - берите дополнительные уроки
в целом чем больше ездишь - тем больше уверенный. НО! потом наступает момент, когда мы так уверен что расслабляешься и тут же допускаешь ошибку. (кто-то просто в забор, кто-то в чужую машину)
это тоже нормально.
но повторюсь, это никогда не преодолеешь если не будешь практиковаться
села и поехала. другого совета нет
это тоже нормально.
села и поехала. другого совета нет
Радуга-дуга• 30 сентября 2024
Ответ дляКарамелька
Через пару місяців мандраж пройшов.
В мене теж механіка
Простецкая
• 30 сентября 2024
Ответ дляНадежда наш компас
это тоже нормально.
села и поехала. другого совета нет
это тоже нормально.
села и поехала. другого совета нет
От якраз взяла додаткових декілька, хочу більше практики. А щоб практикуватись самостійно далі- треба здати іспит, отримати права. Замкнуте коло 🙈
+ у мене маленька дитина, яка, коли я буду їздити за кермом, буде постійно зі мною. А це ще більша відповідальність. Від цього всього і страх тупити, і невпевненість. Ох 😮💨
Треба опановувати себе і старатись не так боятись, а це так непросто(
Простецкая
• 30 сентября 2024
Ответ дляНадежда наш компас
это тоже нормально.
села и поехала. другого совета нет
это тоже нормально.
села и поехала. другого совета нет
Дякую вам за коментар )
Надежда наш компас• 30 сентября 2024
Ответ дляПростецкая
автокресло, всегда пристегивать!
для тренировки не стесняйтесь просить помощь
пусть муж посидит а вы в 5 утра тренируйтесь или в 11 вечера
или бабушка или няня (подруга), а вы с мужем катайтесь (но с мужем не всем подходит)
Проработник• 30 сентября 2024
Ответ дляПростецкая
Розумію
На экзамене мало кто супер уверен