НаБалКоніХодять• 30 сентября 2024
Что у вас на обед?
Мой
Звезда в шоке• 30 сентября 2024
У нас только завтрак после бессонной ночи, ничего интересного - багет, творожный сыр и криль + чай. Вообще ничего не хочется (
З горіха зерня• 30 сентября 2024
Ответ дляМорковку дай
фото
це типу пп? якась лікарняна їжа. пісна
Морковку дай• 30 сентября 2024
Ответ дляЗ горіха зерня
це типу пп? якась лікарняна їжа. пісна
Обычная еда
Отжигающая• 30 сентября 2024
У мене нічого. Я на роботі, не беру з собою нічого ніколи. Зазвичай і не хочу, але щось сьогодні сиджу і прям таак хочеться поїсти...а до вечора ще ого-го часу(. Може це із-за погоди...не знаю
З горіха зерня• 30 сентября 2024
Ответ дляОтжигающая
зіпсуєте собі шлунок. як це без обіду? а коли їсти? на вечір напихатися?
Отжигающая• 30 сентября 2024
Ответ дляЗ горіха зерня
Я добре снідаю, і потім добре вечеряю. В обід п´ю каву або чай. В обід мені не хочеться їсти. Ну це зазвичай. Я і вдома у вихідні не обідаю - просто не хочу.
Глаза_в_3_карата• 30 сентября 2024
Апельсин и парацетамол в порошке. Меня так приложило на выходных, жду окончания рабочего дня как манны небесной. Хоть и удаленно, под одеялом но чувствую себя так паршиво
Апофиозная• 30 сентября 2024
Гарно у Вас, у мене негарно, не фоткаю, доїдаю вчорашній салат з крабопалок і виноград.