Белая котичка• 01 октября 2024
Через тиждень в мене почнеться нова робота, яка змінить моє життя на краще.
Тиждень тому я звільнилась з роботи. Працювала продавцем-консультантом у магазині косметики та отримувала 15 000 грн/міс. Вчора побачила у Фейсбуці рекламу Ескорт-турів по Європі. Мене вона дуже зацікавила і я вирішила заповнити та подати заявку, щоб через певний час зі мною зв´язався менеджер та розповів усі деталі. Через годину мені написала дівчина, вона менеджер цього Ескорт-агенства. Вона мені сказала, що їх агентство організовує тури по Європі тривалістю від двох тижнів до місяця. Зараз вони організовують тур у Париж. Заробити я можу від 10 000 € чистими за два тижні та від 25 000 € чистими за місяць. В день у мене буде 5 інтим-зустрічей (за бажанням можна більше). Приймати гостей я буду у себе в красивих апартаментах у центральному районі Парижа, де буду жити (вона мені відправила фото та відео цих апартаментів, вони мені дуже сподобались), також є можливість виїзда до гостя. Гість розплачується зі мною особисто, тобто уся готівка знаходиться у мене - це є 100% гарантією виплат. Графік роботи з 10:00 до 0:00, є перерва на обід та вечерю. Якщо тур на 3 тижні, то є один вихідний у тиждень (я поїду у тур на місяць). Зі мною завжди буде на зв´язку 24/7 досвідчений диспетчер, який є сполучною ланкою між мною та гостем, також він допомагає у вирішенні будь-яких проблем. Витрати та доходи 50/50. Знання англійської мови вітається, але не є обов´язковим, достатньо початкового рівня, також можна використовувати перекладач (моя англійська С2 - це не початковий, а просунутий рівень, так що перекладач мені не знадобиться). І найголовніше - це те, що агентство гарантує повну анонімність роботи (хоч я і у розлученні та не маю стосунків, але все одно для мене анонімність понад усе).
все по ГОСТу!• 01 октября 2024
Ответ дляБелая котичка
Я в цієї менеджерки спитала чи це не сексуальне рабство? Вона мені відповіла ні, а також відправила відгуки реальних дівчат зі скринами їх єврових карток у банківських застосунках, куди їм приходять гроші
Давай скрины , тролиха
Бутерброд и я• 01 октября 2024
Ответ дляДжинци на Флісі
Это жесть
Вы готовы до такого опуститься?
Или рекламу тут делаете?
Вы готовы до такого опуститься?
Или рекламу тут делаете?
Это реклама такая
Белая котичка
• 01 октября 2024
Ответ дляptanyk
а они вас спрашивали ваши навыки хотя бы или фото?
Да, я все рассказала и отправила
Бутерброд и я• 01 октября 2024
Ответ дляБелая котичка
Да, я все рассказала и отправила
А видео с демонстрацией навыков?
Белая котичка
• 01 октября 2024
Ответ дляБутерброд и я
А видео с демонстрацией навыков?
И видео тоже
Бутерброд и я• 01 октября 2024
Ответ дляБелая котичка
И видео тоже
Ну все. Хана вам. это шантаж . Будут теперь ваши фото и видео на порнохабе и у ваших родителей , если не заплатите им.
Лялька в колисці• 01 октября 2024
Ответ дляБелая котичка
Ну раз сам менеджер сказала, то вам точно боятись нічого
Великий сатирик• 01 октября 2024
Ответ дляБелая котичка
И видео тоже
А кто был моделью для порно демонстрации?
Багиня• 01 октября 2024
Ответ дляКриниця щастя
Все не дочитала
Залиште хоч свої координати рідним. Ну і координати ’роботодавця’ теж
Автор, якщо ви не тріль, це білет у один кінець.
Документи у вас відберуть.
Вас навіть ніхто шукати не буде.
Якщо гигнете від перевтоми, вас тупо прикопають.
Документи у вас відберуть.
Вас навіть ніхто шукати не буде.
ви передивились екшена?
Багиня• 01 октября 2024
Ответ дляБроніки для Моніки
а я вот чисто теоретически хочу спросить? разве на такие вакансии нет кастинга? автор по интернету прошла собеседование, интересно, а где гарантия, что она клиентов будет привлекать 5 раз в день??? а если не захотят клиенты оплачивать ? то кто апартаменты в Париже оплатит???
Те ж цікаво ,як вони клієнтів в такій кількості підбирають , якщо дівчина не прям ВАу
Ответ дляБроніки для Моніки
На эскорт 5 раз в день нет,но на обычную проституцию походу норм график)))
Тільки мені одній здається, що заберуть одразу паспорт, вкинуть в однокімнатний клоповник з усіма іншими ескортницями та будуть араби насолоджуватися україночною досхочу?..
Вам якісь казки написали, а ви гарно повелись, може ще і заплатити треба бути за такий ’шанс у житті’. Дайте усі координати, телефони своїм близьким щоб знали де вас шукати.
Великий сатирик• 01 октября 2024
Ответ дляБагиня
ви передивились екшена?
Всё она правильно написала. Я знала одну экскортницу, она на форуме одном сидела, Александра Давыдкова зовут . Она рассказывала что знакомятся они в ресторанах заграницей в своём кругу, и один мужчина у неё 2-3 месяц в среднем, и то с тем, кто ей понравится. Это настоящий экскорт. А то что автор пишет это конвейер для бомжих, прикопают и никто искать не будет
Багиня• 01 октября 2024
Ответ дляВеликий сатирик
Мені не цікава ваша росіянка
Великий сатирик• 01 октября 2024
Ответ дляБагиня
Мені не цікава ваша росіянка
Она белоруска) и сути это не меняет, она давно живёт заграницей
Луноходик_Ик• 01 октября 2024
Ответ дляВеликий сатирик
Печальное то, что из-за таких историй многие люди в возрасте до сих пор думают, что в наше время кого-то берут в рабство насильно)
Ага. А молоді дівчата, нажаль, думають, що ’я ж кручена/розумна, зі мною таке статись не може’.
Natalia505• 01 октября 2024
Ответ дляtereska
Не тільки вам.