Тирамісу на терасі• 01 октября 2024

Не уявляю як я буду з кимось зустрічатись

Я та дівчина у якої не було стосунків. Сором´язлива, закомплексована. Буває інколи, що чоловіки на мене дивляться, кличуть на каву, а я просто очі в підлогу опускаю, щось бурмочу собі під ніс, і все. Я навіть поняття немаю про що з ними говорити, як себе поводити, як відповідати на питання, я починаю заїкатись і в мене голос став якимось писклявішим
Не гоню• 01 октября 2024
А скільки вам років?

автор Тирамісу на терасі • 01 октября 2024
Ответ дляНе гоню
А скільки вам років?
Радість моя• 01 октября 2024
Захочете стосунків - підете на побачення, а ні - будете далі м´ятись та й усе.
Ответ дляРадість моя
Я просто в універі ще парк років тому була закохана в одногрупника, і думала, що теж йому подобаюсь, по його очах було видно, але він так і не підійшов, в його присутності я навіть соромилась говорити, бо в мене просто голос змінювався і поведінка, я наче сама не своя була
Пиши-пропало• 01 октября 2024
Будьте собой да и все
Не надо ничего уметь
Разговор сам по себе нарисуется, вопрос за вопросом, ответ за ответ, там и воспоминания подтянется будет о чем поговорить
Начнете и научитесь постепенно
Я тоже такая была зажатая
Радість моя• 01 октября 2024
Ответ дляТирамісу на терасі
І шо?
Ответ дляПиши-пропало
Будьте собой да и все
Не надо ничего уметь
Начнете и научитесь постепенно
Я тоже такая была зажатая
Прикол в тому, що я навіть з близькою подругою зустрілась сьогодні нам не було навіть говорити про що, ми просто майже мовчки прогулялись, сходили на каву і все
Elena_Kiev_Solomenskiy• 01 октября 2024
в вашем случае нужно добавлять в кофе стол. ложку коньяка.
Ответ дляПиши-пропало
Будьте собой да и все
Не надо ничего уметь
Начнете и научитесь постепенно
Я тоже такая была зажатая
Я не багатослівна людина. От навіть на роботі , те що стосується робочих моментів я ще можу з колегами говорити, а всі інші теми життя, розваги і таке інше, я не маю що їм сказати і не лише їм

Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
Блін, коли я роблю таке я капець не замовкаю🤣
Пиши-пропало• 01 октября 2024
Ответ дляТирамісу на терасі
Ну так начните первой
Придумайте заранее темы для разговора
Мужчина обычно сами придумывают, чтоб девушку развлечь
Главное не бояться, представьте, что рядом идет давний друг детства, с которым вам легко
Вы не обязаны им ничего в конце концов, не понравится, больше не пойдете
Kaktus_Od• 01 октября 2024
Ответ дляТирамісу на терасі
Ти з якого міста?
Пиши-пропало• 01 октября 2024
Ответ дляТирамісу на терасі
Алкоголь не надо ни в коем случае
Ответ дляРадість моя
І шо?
А якщо він міг би бути моєю долею? Хлопець хороший. Але нічого в нас не вийшло, я боялась підійти до нього. А з його боку певно і не було нічого, то моя фантазія
Elena_Kiev_Solomenskiy• 01 октября 2024
Ответ дляТирамісу на терасі
если честно.. говорил один психолог... когда мужчина сидит с женщиной в ресторане или на кофе.. он думает только одно ’даст-не даст’
Пиши-пропало• 01 октября 2024
Ответ дляТирамісу на терасі
Ну так давно пора послать свою фантазию на хутр бабочек ловить
Если с ним не сложилось, значит не ваш человек , будет другой
Пиши-пропало• 01 октября 2024
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
Я знаю кто это говорил
Так и есть, мужчина в первую очередь думает о сексе
Ответ дляПиши-пропало
Ну так начните первой
Придумайте заранее темы для разговора
Ну добре, запитає він у мене як час проводиш? Що любиш їсти? Яке в тебе хобі? А що я?? Я хобі немаю як такого, дім-робота-дім, у вільний час відпочиваю, в інсті сижу, тік токи дивлюсь, ніде практично не буваю, нічим не цікавлюсь, не читаю нічого
Пиши-пропало• 01 октября 2024
Ответ дляТирамісу на терасі
Вы сама себе нравитесь такой?

Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
В моєму випадку він не буде так думати напевно
Пиши-пропало• 01 октября 2024
Ответ дляТирамісу на терасі
Вы совсем несексуальна?
Или у вас самооценка занижена?
Ответ дляПиши-пропало
Вы сама себе нравитесь такой?
Якщо чесно то байдуже мені, мені головне, щоб мені було комфортно, щоб я себе добре почувала
Ответ дляПиши-пропало
Вы совсем несексуальна?
Или у вас самооценка занижена?
Зажирівша трохи, і в мене такий типаж що я старше свого віку виглядаю, ще й висока, в тілі
Та никада в жизни• 01 октября 2024
Если бы я осталась такой какой была в прошлом, стеснительной и мямлей то я бы не добилась того что имею сейчас. Работайте над собой, вкладывайте в себя т.е. читайте литературу например ’хорошие девочки попадают в рай, плохие куда захотят’ и т.д., запишитесь на консультацию к психологу, читайте психологию, выходите из зоны комфорта, то бишь не думайте, а просто действуйте, без мыслей, рвите свои шаблоны, да, переступая через себя. Не переступите через себя Вы и не станете над собой работать, переступит кто-то другой и не в самом лучшем смысле для Вас, ибо в это мире выживает сильнейший во всех смыслах и забирает себе всё самое лучшее. На данный момент Вы в самом низу пищевой цепочки, лёгкая мишень и проиграете Вы не только в отношениях, но и в жизни если не начнёте работать над собой, удача не любит слабых
Пиши-пропало• 01 октября 2024
Ответ дляТирамісу на терасі
Ну если вам кофортно, почему вы стесняетесь ответить на вопросы как есть
Говорите нет хобби, не интересно ничего делать одной, хочется с партнером, много работаю, люблю личное пространство, в одиночестве наполняюсь энергией.
Пиши-пропало• 01 октября 2024
Ответ дляТирамісу на терасі
Ну если вы себе нравитесь, значит бутьте такой
Если нет- постройнейте немного, самооценка повысится
Ответ дляПиши-пропало
Не подобаюсь, коли я була худішою то здається на мене більше увагу звертали.
Пиши-пропало• 01 октября 2024
Ответ дляТирамісу на терасі
Ну вот и действуйте
Займитесь дома каким то легким спортом по видео, диета, за пару месяцев постройнеете
Викупана• 01 октября 2024
Ответ дляТирамісу на терасі
Почніть читати і чимсь цікавитись. Інста тупа трата часу. Хобі - ну не вишиваєте ви хрестиком, так саме просте можна сказати - любите музику, кіно, гуляти на природі/парку, квіти у вазонах вирощуєте, кулінарія і тд. Можна придумати реалістичне, близьке до вас і розказати багато чого. Пошевиліть мізками)
Ответ дляВикупана
Я люблю гуляти на самоті осіннім парком, люблю готувати різні смаколики, але в мене не завжди виходить.