Затишне кубло• 01 октября 2024

боюся смерті

панічно боюся смерті і сильна тривога
мені 21 рік і я боюся старіти,я незнаю як це я колись помру і мене не буде,що я буду відчувати,чи буду бачити світ як душа
Мэри Попкинс• 01 октября 2024
страх смерті -це нормально. якби ми не боялися,давно би повмирали

Завжди з рушником• 01 октября 2024
Отлично все будет! Не боИсь!
Продавчиня кіз• 01 октября 2024
Втратили близьку людину?
ТебеОноНадось• 01 октября 2024
Я так само боялася що ось ось помру і не повірите мені вже 38, а я й досі жива
автор Затишне кубло • 01 октября 2024
Ответ дляТебеОноНадось
зараз страх лишився чи ще є?
Пригаю-цибаю• 01 октября 2024
А я этой грёбаной жизни боюсь
ТебеОноНадось• 01 октября 2024
Ответ дляЗатишне кубло
зараз страх лишився чи ще є?
Є звісно страх, але заспокоюю себе, що раз досі жива значить ще не час
Ні грама• 01 октября 2024
в 21 год странные мысли очень...
КондуктЕр тролейбуса• 01 октября 2024
У всіх нас один кінець, не треба про це багато думати, шукайте позитив в житті, наповнюйте свій внутрішній світ світлом, позитивом щоб часу на такі думки навіть не залишалося.

Завжди з рушником• 01 октября 2024
Ответ дляЗатишне кубло
зараз страх лишився чи ще є?
В 38 он только начинается
Ні грама• 01 октября 2024
Ответ дляКондуктЕр тролейбуса
да...мы сюда пришли умирать в этом теле...- я когда думаю о своей смерти - утешаю себя лишь тем что просто поменяю тело и все
Чеширская кошечка• 01 октября 2024
Страх долається тим, щоб ’дивитись йому в очі’. Вам треба цю думку продумати, не уникати її. Пережити все, що намалює уява, всі емоції, які будуть виникати, образи тощо. Тоді вас попустить, принаймні це вже не буде настільки тривожним
Гостра на язик• 02 октября 2024
Який сенс в тому страху смерті?
Коли ви ще живі вам все одно на смерть. А коли ви вже померли то ви про те не знаєте, що там після смерті вам вже все одно. І обіцяти вам рай чи ад ніхто не може гарантувати що ви туди попадете.
Так що автор не беріть тяжке в руки і в голову. Живіть тут і зараз а що там далі буде взнаєте однозначно але не миттєво.
Дама_из_рекламы• 02 октября 2024
Ответ дляНі грама
Вы верите в перерождение души?
Психологічка• 02 октября 2024
Не бойтесь, страшно жить