Русланка з гілки• Изменено 02 октября 2024

Кто недавно ставил коронку в Киеве, но не на имплант, а на свои корни

Если довольны, посоветуйте врача.
Мне нужно менять временную, а мой врач выехал(
автор Русланка з гілки • 02 октября 2024
И напишите во сколько это обошлось

Капуста Маша• 02 октября 2024
Я вам вообще не советую. Моя продержалась год пришлось вырвать зуб теперь надо ставить имплант и нахрена я эти деньги тратила
Весняний Марафон• 02 октября 2024
Собираюсь. Озвучили до 10 тыс цирконий.
Ставила одну лет 15 назад у другого врача. Довольна. До сих пор стоит. Все стоматологи в шоке от качества. Но не знаю жив ли он ещё. На Борщаговке где-то был.
Весняний Марафон• 02 октября 2024
Ответ дляКапуста Маша
Это где так ставили
Ответ дляКапуста Маша
Ну мне поздно отказываться, я на лечение этого зуба больше 20 тыс потратила. А коронка пластиковая уже 6 месяцев стоит
sky-fly• 02 октября 2024
Ответ дляКапуста Маша
В мене 3-10 років вже стоять на жувальних зубах (5-7-ки) звичайні металеві з напиленням? Я не розумію у чому проблема?
Нашли в капусте• 02 октября 2024
У меня одна стоит на корнях 2-ки лет 15. Все ок.
sky-fly• 02 октября 2024
Останній раз у 2022 ставила з лікуванням за 6000, зараз судячи з останніх візитів до стоматолога це 10тисяч +/- 2тисячі якщо зуб пролікований, але це металеві з напилення. З 1по 3 зуб це інші матеріали і ціни
Ответ дляsky-fly
Подскажите, у кого ставили?

Анонимус Я• 02 октября 2024
Ответ дляРусланка з гілки
Вона може і 6 років стояти.
sky-fly• 02 октября 2024
Ответ дляРусланка з гілки
Подскажите, у кого ставили?
Це не Київ, Бровари, може бути складно доїхати. Ви зателефонуйте по району у себе, або пройдіться - поясніть ситуацію і запитайте ціну. 0675282089 Інна. З 1-3м зубом одна ціна, бо це ювелірна робота, жувальні трохи дешевше і матеріали простіші
sky-fly• 02 октября 2024
Ответ дляРусланка з гілки
Я так лікувала у цієї лікарки корінь зуба 6ки ( кіста, гранулят). Думала доведеться видаляти, але пролікували і наділи коронку. Вже 6 років тьфу-тьфу стоїть. Тоді це мені коштувало 6 чи 7 візитів і 6000 гривень. Зараз вже мабуть все разом коштувало б 15. Не дешева у Вас стоматологія.
Ответ дляsky-fly
Спасибо
Шумелка Мышь• 02 октября 2024
Можу сказати в кого ні в якому разі не ставити. Ледь не угробили мене(.
White clinic на Позняках (Київ).
Не дай Боже туди потрапити.
Капуста Маша• 02 октября 2024
Ответ дляВесняний Марафон
Это где так ставили
Горишние Плавни. Один из лучших врачей
Ряженка• 02 октября 2024
Удалено администрацией...
Зупка_цем• 07 октября 2024
Ответ дляsky-fly
ой а расскажите что за метод лечения кисты вам применили? разрезали десну или как?
Зупка_цем• 07 октября 2024
Ответ дляШумелка Мышь
White clinic на Позняках (Київ).
Не дай Боже туди потрапити.
так вы лучше фамилию доктора напишите.
Шумелка Мышь• 07 октября 2024
Ответ дляЗупка_цем
так вы лучше фамилию доктора напишите.
Там всі як на підбір. Лікували двоє, а третій - головний лікар доводив що я підписала анкету і повинна бути готова ледь не до смерті, запевняв що таке лікування це ок, в них такі протоколи. Тому в цілому не раджу клініку. У фб створювала пост, інші пацієнти підтвердили не професійність у різних лікарів в цій клініці. Схоже набирають зовсім молодих, без досвіду, але прайс для пацієнтів космос.

Зупка_цем• 08 октября 2024
Ответ дляШумелка Мышь
печально ужасно
Гадаю_По_шнуркам• 05 ноября 2024
У мене така конструкція стоїть більше 20 років.