Раз одела не бу• 02 октября 2024
Длительный прием гормонального препарата
Подскажите пожалуйста, после длительного приема Оргаметрила можно ли его сразу бросить принимать, или нужно выходить постепенно?
Большой секретик• 02 октября 2024
Можна просто закінчити курс і все. Але в більшості випадків після закінчення курсу потрібна підтримуюча терапія з метою запобігання рецидиву. Звісно якщо не плануєте вагітність
Як довго та з якою метою приймали?
Большой секретик• 02 октября 2024
Ответ дляРаз одела не бу
спасибо, лет 7, лечение эндометриоза
Можна просто відмінити. Скоріш за все будете мати тривалу ремісію. Якщо ні, то можна спробувати КОК або повернутись на попередню терапію, якщо ви її добре переносите
Раз одела не бу
• 02 октября 2024
Ответ дляБольшой секретик
Спасибо