iren_nedash• 02 октября 2024

Чистка лиця

Девчулі,питання до тих,хто робив чистку лиця ..Чи помітна зміна? Чи коштує на це витрачати кошти? В мене після маски з активованим вугіллям на погляд чисте лице,але думаю спробувати ту чистку,може ще краща стану ))) А потім думаю,а як нічого видимого,просто викидання коштів...( Хто робив,яке ваше враження? В мене суха шкіра і купороз помітний в області носа,чи не нашкодить та процедура?
kit-voyak• 02 октября 2024
нашкодить. травматизація з ризиком занесення інфекції.
ну і дивлячись яка чистка - механічна , ультразвуком...а взагалі чистки це вчорашній день. треба працювати над нормалізацією роботи сальних залоз.
t7053• 02 октября 2024
Я люблю їх робити.
автор iren_nedash • 02 октября 2024
Ответ дляt7053
Я люблю їх робити.
Чому любите?
t7053• 02 октября 2024
В мене жирна шкіра. Іншого методу глибоко вичистити пори я не знайшла. Всі ці розмови про ’шукати проблеми всередині´ не зовсім про мене. Просто жирна шкіра і попи забиваються. Перший раз зробила чистку в 14 років, мама повела, ефект просто вау був. З тих часів ходжу регулярно, мені вже 39.