Тишком_нишком• 02 октября 2024
підкажіть, будь ласка, по ЄП для ФОП 2
Якщо я зареєструвалась як ФОП 27.09, працювати почала з 1.10 (ФОП 2 група, спрощена система), я до 20.10 маю сплатити тільки 1420 грн ЄП за жовтень? За вересень маю платити ЄП чи ні? Я вже заплуталась((
Болтушка Му• 02 октября 2024
Ви в вересні були на загальній системі, єдиний податок у вас з 1 жовтня, тому його сплачуєте тільки за жовтень. За вересень - в залежності, чи працювали, там інша система оподаткування.
Не дочитала що не працювали в вересні, тоді за вересень нічого не платите, тільки Декларацію потрібно буде здати.
Тишком_нишком
• 02 октября 2024
Ответ дляБолтушка Му
дякую!