И.О. человека• Изменено 02 октября 2024
Перманент брів і лазерне видалення
Останній раз як я обновила свій перманент (це був 4-й), він швидко втратив гарний вид. Майстер сказала, що потрібно зробити видалення лазаром 1-2 процедури, а потім вже робити новий.
Я трохи в ступорі. Зразу видалити, потім зробити, через час знову видаляти...
Чесно, я б його взагалі не робила. Але свої брови зовсім печальні((
У кого є досвід видалення? Після лазеру новий перманент довго тримався? І як виглядав?
Ручки-Крючки• 02 октября 2024
Ответ дляЛінива, не каюсь
Удалила лазером и забыла как страшный сон про татуаж
За скільки сеансів вийшло?
Лінива, не каюсь• 02 октября 2024
Ответ дляРучки-Крючки
За скільки сеансів вийшло?
За 5-6 но это растянулось на год , но я просто счастлива что это сделала .
И.О. человека
• 02 октября 2024
Ответ дляЛінива, не каюсь
А як тепер, фарбуєте постійно?
Лінива, не каюсь• 02 октября 2024
Ответ дляИ.О. человека
А як тепер, фарбуєте постійно?
Да долго пользовалась разными сыворотками , маслами , более-менее нормально привела их в форму , периодически хожу крашу , а так самой это занимает 1 минута
Дуб береза• 02 октября 2024
я выводила уже один раз свой старый, было две процедуры.
После этого сделала новый тату у рукожопа, держится нереально хорошо, но он сразу не зашел- вот удаляю, еще одна процедура осталась
Якщо попередній перманентний макіяж видаляти не повністю, а тільки освітлити (а саме так і роблять, якщо планується перекриття), а потім дуже поверхнево зробити перекриття (а новий перманент вносять в шкіру вище за попередній, щоб його перекрити), та ще й без корекції, то новий перманент дійсно може ’зійти’ за декілька місяців і скрізь нього буде ’просвічуватись’ старий. Я так розумію, саме такий ефект Ви у себе спостерігаєте. Можливо нетостатньо видалили і треба було зробити ще одну, або декілька процедур видалення лазером, або навіть ремувером. Перед перекриттям дійсно бажано видаляти старий перманент хоча б частково, щоб старий перманент максимально освітлити.
Це так мені мій майстер розповідала.