Глубоководная селедка• 03 октября 2024
Вы тоже путаете Райана Рейнольдса и Райана Гослинга?
Они мне как братья-близнецы. Путаю какой фильм с кем.
А вы кого путаете?
Мамкиня доця• 04 октября 2024
Я в свій час, взагалі не могла розрізнити Майкла Дугласа і Мела Гібсона. От дивлюся якийсь фільм і не розумію, хто грає - Дуглас чи Гібсон
Скажений гудзик• 04 октября 2024
Ответ дляБольшой секретик
первое фото - Райан Квонтен. с культового сериала Настоящая кровь.
А я о чем писала...?
Попразендовна• 04 октября 2024
Ответ дляЗабагаловка
нещодавно дивилася і кіно і думала що то рус актриса грає там
Ой, ні ні не треба про мою улюблену Крістен Уігг, можливо вони схожі в статиці, і вона не має таких правильних рис обличчя як Клімова, але вона така класна.
Попразендовна• 04 октября 2024
Ответ дляФрекенБок
І ось цих
Ну ні, Бриджес це щось. і тут хіба що схожі бородами. Доки Рассел бороду не завів - схожесті не було
ФрекенБок• 04 октября 2024
Ответ дляПопразендовна
Можливо й не схожі , а ле ж тема не про ’Знайди копію’ , а про ’хто кого з ким плутав’
Я колись , дуже давно , плутала Мета Деймона і Бена Афлека , при тому , що насправді вони геть і близько не схожі .
А , загалом , багато хто цю розважальну тему сприйняв занадто серйозно , посваритися готові , хто з ким більш схожі , а тема ж , всього лише ро асоціаціїї , а не копіїї з ксероксу ))
Забагаловка• 04 октября 2024
Ответ дляЯНаПэПэ
этих орков сюда не тащите
після того як тут перестануть створювати цілі теми про орків
можете пройти повз
к.Буланова• 04 октября 2024
Ответ дляБентливуман
Только этих путаю
Ну это ж папа-монстр и папа-Винчестер, как их можно путать)