Глас_Народа• 04 октября в 09:48
Який бюстгалтер носити під відкритий одяг?
Підкажіть будь ласка яка модель бюстгалтеру підходить під такого плану блузку? В усіх моїх видно бретельки.
Глас_Народа
• 04 октября в 09:49
Ответ дляВсіх підсаджую
Наклейки на соски
Які ще наклейки? Я таке не ношу
СКИБИДЫШь• 04 октября в 09:51
У мене такий уже 3 роки, літом тільки його і ношу,чудово тримається і без бретельок.
Зараз ціна повна, але бувають знижки до -35, треба моніторити
Видящие_помогите• 04 октября в 10:00
Ответ дляСКИБИДЫШь
Как вы это носите летом? У меня под этой ’резиной’ все течёт. Только в холод могу носить. А он такой удобный 😢
СКИБИДЫШь• 04 октября в 10:15
Ответ дляВидящие_помогите
Ви саме цю марку носите? У них хороші матеріали, вони мені дуже комфортні. Не так, як зовсім без бюста звичайно (тут уже кожен обирає для себе сам, мені все-таки не дуже комфортно в обтислому одязі і без бюсту), але і не так щоб прямо усе текло. У дешевших аналогах дійсно некомфортно.
задумчивая мордочка• 04 октября в 10:26
Балконет.
Ще можна до блузки пришити тонкі полоски з тканини на кнопках, щоб вставляти туди лямки (зверху).
Моя мама так свого часу робила, зручно, якщо великий розмір грудей і моделі без лямок не тримаються.
12 галюцинаций• 04 октября в 10:30
Ответ дляСКИБИДЫШь
Хорошо держит? У меня такой вондербра, его уже менять надо. Но держит отлично.
бибизяна• 04 октября в 12:05
Ответ для12 галюцинаций
Можете показати який к Вас, бо груди чашка С- Д і також хочу щоб іноді носити з відкритими плечами
Дякую
12 галюцинаций• 04 октября в 12:25
Ответ длябибизяна
Дякую
Божа кульбабка• 04 октября в 13:09
Ответ дляНу що ви, мамо!
Бондо лиф, или снять брительки)
А если бретельки бюстгальтера не снимаются?
СКИБИДЫШь• 04 октября в 13:41
Ответ для12 галюцинаций
Да, усе супер. Правда, у мене двієчка, як з більшими розмірами себе покаже не можу сказати
12 галюцинаций• 04 октября в 13:53
Ответ дляСКИБИДЫШь
Спасибо