Уравнобешенная• 02 октября в 11:40
Девушки, как Вам платье?
Зліпок ступні• 02 октября в 11:44
Я в такій сорочці зустрічаю коханця. Йому подобаеться. Тільки в мене сіра
Кросівки оригінал• 02 октября в 11:44
Дуже красиве, за рахунок лямок і декольте вже і не потрібні прикраси
Одні думки• 02 октября в 11:46
Гарна сукня. Такі не потребують додаткових прикрас. Дивують коменти вище,люди як з села,не бачили роками суконь в білизняному стилі....
короткопамятна• 02 октября в 11:48
Гарна. Але таке треба вміти носити, тому як простушки ризикують виглядати як в ночнушці. Власне таких бачу вже багато вище відписалось
Зліпок ступні• 02 октября в 11:50
Ответ дляОдні думки
О, ми в селі ще й не те бачили! Але бачити і уподобати - різні поняття
Уравнобешенная
• 02 октября в 11:50
Ответ дляОдні думки
Мне очень понравилось. Ничего не могу найти недорогого, чтобы было на выход (
Одні думки• 02 октября в 11:50
Ответ дляРаз одела не бу
Удалено администрацией...
Одні думки• 02 октября в 11:51
Ответ дляЗліпок ступні
Все правильно,не всім таке треба носити ;)
Отчебучкина• 02 октября в 11:52
Ответ длякороткопамятна
угумс, а ’складні’ напердолять на себе та й в метро)))) бАгіні
Уравнобешенная
• 02 октября в 11:52
Девочки, я уже купила такое, если кто-то видел подобное, буду благодарна. Но в очень хорошем качестве. Это милое, но хотелось бы ткань поплотнее. Ещё могу вернуть
Зліпок ступні• 02 октября в 11:53
Ответ дляОдні думки
Я ж ношу. І коханцю подобається. Правда, в нас село велике.
Зліпок ступні• 02 октября в 11:54
Ответ дляУравнобешенная
О, дякую. Ще таку прикуплю.
Уравнобешенная
• 02 октября в 11:54
Ответ дляОтчебучкина
Это к чему? Платье для мероприятия. А ОТ я не пользуюсь. + я ещё не представляю, что значит напердолить. Это как?
Одні думки• 02 октября в 11:54
Ответ дляУравнобешенная
Це ж зара? Скільки його бачила в блогерів,воно не дуже сидає... За рахунок тканини.
Одні думки• 02 октября в 11:55
Ответ дляЗліпок ступні
Тоді про що розмова? Всім все подобається))) авторка навряд чи в вашому селі буде в цієї сукні ходити, відволікати вашого коханця від вас)))
Молчунья• 02 октября в 11:55
Ответ дляУравнобешенная
Не, с этим вы на пару лет опоздали
Молчунья• 02 октября в 11:56
Ответ дляОтчебучкина
Вы никогда не видели вечерние платья? Считаете вся одежда только для метро нужна?