Катастрофа• 04 октября 2024
Чи жалкуєте ви, що добре вчилися?
От я вчилася добре, дипломи з відзнаками, а наукову кар´єру можна було продовжити тільки маючі зв´язки, яких я не мала.
Пішла працювати, куди вийшло. Ні, в цілому, наче й непогано влаштувалася в житті. Але мої однокласники та однокурсники, які вчилися посередньо, в більшості своїй, успішніши за мене.
Тому, я ніколи, не спонукала доньку вчитися. Але, генетику нікуди не не дінеш. Вона сама бажає вчитися. Звісно, я не заважаю, оплачую всі МК та тренінги, куди вона хоче.
Але мені страшно, що її може спіткати така ж доля, як мене - бути посередньою в житті, з комплексом відмінниці. Чи це мої комплекси нереалізованності?
А як у вас? Згодилося навчання на відмінно та вища освіта?
Результат:
вже голосів:
26 (45.61%)
Не все так однозначно:)
24 (42.11%)
Згодилося, бути відмінницею.
7 (12.28%)
Нашкодило буди відмінницею
Катастрофа
• 04 октября 2024
Ответ дляДайте подумать
Главное найти своё предназначение, понять свои таланты и способности.
Я была отличницей везде. Несколько институтов, курсы. И маленькая зарплата на оф.работе.
В итоге моё хобби дало мне ту жизнь о которой я мечтала. Конечно образование помогло многое реализовать, но жалею что не проживала счастливое подростковое время. Без дискотек, гулянок, развлечений.
Так что, не всё так однозначно.
Отож. Я теж жалкую, що обирала навчання, а не тусовки.
Муркамурковна• 04 октября 2024
я і зараз гарно вчуся)) тю.. ніколи не заважало бо це було моє бажання, а не заставляння баьків, тому мені ок
від своєї не очікую нічого , нехай просто буде щасливою людиною
а успішний успіх то лише на картинці круто..
Небалувана Галя• 04 октября 2024
Ответ дляДайте подумать
Ну как? Я всё время за книжками сидела, или вы думаете можно хорошо учится и ничего не делать? У меня несколько иностранных языков, два направления образования. Это всё занимало время. А мои одноклассники-одногрупники отлично отрывались.
У мене подібні думки. В принципі, не жалкую, що гарно навчалася. Але зараз розумію, що можна було все-таки трохи менш відповідально до того ставитися і більше відпочивати. Ще не вирішила, як правильно в цьому плані налаштовувати дитину - вона цього року пішла в перший клас.
Катастрофа
• 04 октября 2024
Ответ дляok1904
Авторко, психологи радять порівнювати лише себе теперішню з собою в минулому, на інших не звертати уваги. От за останній рік у Вас є досягнення, ні? То винні ж не Ваші однолітки, сокурсники...
Хто вам сказаву, що за останній рік, у мене не має досягнень?
У мене повномаштабна, тільки те й робить, що кидає виклики. За ці майже 3 роки, довелося навчитися тому, що не знала, що воно в житті таке є.
Викачую яйцями• 04 октября 2024
Ответ дляДайте подумать
Ну такое. Муж мой одногрупник бывший. Красный диплом КПИ физмата был главный по гулянкам. Дочь тоже в развлечениях себе не отказывает. Не каждый день конечно, но 1-2 раза в неделю развлекается с друзьями
Дайте подумать• 04 октября 2024
Ответ дляВикачую яйцями
Ну тут однозначно золотая середина.
А мне вбивали: учись - человеком будешь. В итоге ни по одному направлению я не реализовалась, хотя в начале карьеры подавала надежды.
Вовремя смекнула что можно заниматься любимым делом и жить жизнь.
Викачую яйцями• 04 октября 2024
Ответ дляКатастрофа
Дякую за відповідь. Бо моя мала 10-ку не сприймає за оцінку. вона має бути кращою і крапка. а мене це лякає. Звісно не заважаю, не виказую свої страхи, але...
Якщо є люди, яким іде на користь, то нехай вчиться. При наймі соломку в житті не завжди є змога підкладати.
Чтобы зарабатывать много денег нужно иметь не только способности к обучению. Но ещё и желание их зарабатывать. И нужно адекватно смотреть на ситуацию на рынке труда и настраиваться работать и осваивать знания, за которые готовы хорошо платить. По этому парьтесь не тем, что она умная, а тем, куда направить развиваться её мозги дальше, чтобы за это хорошо платили
Сладко-соленая• 04 октября 2024
Ваші знайомі реалізувалися не тому, що вчилися погано, а тому, що мали інші таланти, потрібні для успіху (уміння ризикувати, домовлятися, бачити можливості, тощо).
Якби ви навчалися погано - навряд чи у вас ці таланти з´явилися б. Натомість не розвили б і тих, які притаманні саме вам, і в результаті працювали б на якій-небудь некваліфікованій і відповідно оплачуваній роботі.
Сало не люблю• 04 октября 2024
Ответ дляКатастрофа
Не досягла того, чого хотіла.
Здається ви зараз рефлексуєте та шукаєте причину своїх теперішніх невдач. І от докопались до навчання в далекому минулому. Це вкрай слабка позиція. Ще й шкідлива, якщо своїх дітей ви демотивуєте навчатися.
Файна цьоця• 04 октября 2024
Ответ дляКатастрофа
Можливо.
скорее можно жалеть, что рвал жопу ради оценок. а просто для хорошей учебы и усилия не всегда нужны.
Файна цьоця• 04 октября 2024
Ответ дляКатастрофа
это хорошее стремление, тут нечего страшиться
Экспертиза• 04 октября 2024
госпади, ну неужели в 21 веке есть нше люди, которые не в курсе хард скиллз и софт скиллз?
Катастрофа
• 04 октября 2024
Ответ дляСладко-соленая
Можливо, ви маєте рацію. Якби не навчання, то був би набагато гірший варіант реалізації. Щиро дякую. Ніколи не думала з такого ракурсу.
Катастрофа
• 04 октября 2024
Ответ дляСало не люблю
Я не демотивую. Допомагаю у бажаннях дітей, все що вони хочуть для розвитку.
Катастрофа
• 04 октября 2024
Ответ дляФайна цьоця
Дякую.
...аяприкольная• 04 октября 2024
У меня диплом с отличием.
Я в жизни сама добиваюсь того, чего хотела и хочу.
И дети мои такие же.
Мало того, муж не смог оставаться а стороне с такими пушками)
Хоть он по натуре флегмат, но и он при хорошей работе и при деньгах.
И дети мои такие же.
Атятя_тётя• 04 октября 2024
Учеба сама по себе не может «пригодиться». Ее надо уметь и хотеть и знать как применить, как монетизировать. Вот отличники этого и не умеют.