Катастрофа• 04 октября 2024

Чи жалкуєте ви, що добре вчилися?

От я вчилася добре, дипломи з відзнаками, а наукову кар´єру можна було продовжити тільки маючі зв´язки, яких я не мала.
Пішла працювати, куди вийшло. Ні, в цілому, наче й непогано влаштувалася в житті. Але мої однокласники та однокурсники, які вчилися посередньо, в більшості своїй, успішніши за мене.

Тому, я ніколи, не спонукала доньку вчитися. Але, генетику нікуди не не дінеш. Вона сама бажає вчитися. Звісно, я не заважаю, оплачую всі МК та тренінги, куди вона хоче.
Але мені страшно, що її може спіткати така ж доля, як мене - бути посередньою в житті, з комплексом відмінниці. Чи це мої комплекси нереалізованності?

А як у вас? Згодилося навчання на відмінно та вища освіта?
Результат:
вже голосів: 57
26 (45.61%) Не все так однозначно:)
24 (42.11%) Згодилося, бути відмінницею.
7 (12.28%) Нашкодило буди відмінницею
Щас ухожу• 04 октября 2024
Ну так у вас нічого не вийшло не тому що ви добре вчились
Elena_Kiev_Solomenskiy• 04 октября 2024
типа все хорошие девочки стали миллионершами. это нужно склад характера и уметь предавать
Ms. Сама прямота• 04 октября 2024
Главное удачно выйти замуж
Агент Пинкертона• 04 октября 2024
А що з вами? Що саме не вийшло і що повинно було вийти?
Агент Пинкертона• 04 октября 2024
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
Кого предавать
Elena_Kiev_Solomenskiy• 04 октября 2024
Ответ дляАгент Пинкертона
Кого предавать
как кого..друзей, родственников
Рятівник Малібу• 04 октября 2024
это ваши комплексы
я никогда не училась на отлично, мне это было не нужно
тем более, да, многие учителя хотели денег за медали и прочее
пошли они в ж*пу
я знаю, что я знаю, что умею и на что способна
ценить себя умею, мне для этого медали, регалии и дипломы с отличиями не нужны
СКИБИДЫШь• 04 октября 2024
Кагда мазгі работают - діплом не нужен
Щас ухожу• 04 октября 2024
Успіхи в навчанні залежать від деяких факторів.
Природні здібності - вам кладуть в голову знання і ви їх легко сприймаєте
Наполегливість і старанність - знання даються не так легко, але є навички усідчовості, відповідальності.
З останніх виходять бухгалтери, менеджери середньої ланки

Коли говорять про успіх він часто супроводжується ризиками і не боязню пробувати нове.
Чим тихенько ботани не завжди можуть похвалитись
Блондинка в Законе• 04 октября 2024
Я не анализирую события которые были в прошлом. Училась я хорошо, ок. Но чтобы об этом париться сейчас, зачем?
Жизнь зависит от множества личностных факторов в том числе, а не только учебы
СКИБИДЫШь• 04 октября 2024
Всі знають
Файна цьоця• 04 октября 2024
как можно жалеть о том, что хорошо учился? это как жалеть о том, что родился
никогда не жалела, знания и любовь к учебе вещи полезные)
Перловая Кашка• 04 октября 2024
Мені все життя допомагає глибина і широта отриманої освіти, на фоні молоді зараз - це дуже круто, за готові платити.
Дітей теж так вчила і вони вдячні, тому що сильно вирізняються, це видно і це корисно.
Знання в рюкзаку не носити - так мені вдома казали, я читала в дитинстві енциклопедії, научпоп, міфології різних народів. І хто б сказав, що через 40 років це буде основою для роботи - я би не повірила, звісно.
Я_не_аноним_100%• 04 октября 2024
У мене не було вибору, тому жалкувати нічого.
Щас ухожу• 04 октября 2024
Маленька замальовка з життя .
Сиділа я бухгалтером в бюджеті 5 чи 6 років. Все вже напрацьовано. Щорічна відпустка лікарняні.
Але ж блоха за жопу кусає що життя просираю.
Відправила резюме в міжнародну компанію, типу благодійних фондів. А мене раз і взяли.
Всі навколо казали ти шо?
Це ж бюджет! Це ж стабільність! Це ж пенсія!
А там що? Американці педофіли і геї?
Еге ж. Я за 3 роки роботи заробила більше ніж за все життя, об´їздила Україну і Європу, всякі тусовки, тренінги . Вау!
Аленький носочек• 04 октября 2024
Для медалей нужно уметь подстраиваться под учителей. Это противоположно проявлению инициативы и действительно может мешать в жизни. Но образование развивает мозг. Так что не однозначно
Викачую яйцями• 04 октября 2024
Не была отличница, было пару 9ок. Мне все легко даётся. Никогда не было желания чего-то достигать и впахивать. А вот муж и дочь не такие. Им нужно всегда быть лучшими. Конечно такие личные качества и ум только на пользу идут.
ЖивунаБагамах• 04 октября 2024
Жалкую що не вчилась, а гульки гуляла. І то, не сказала б що сильно жалкую, ну не було мізків, нікому не потрібна дитина була, потрапила в погану компанію і чорті чим займалась, зараз все нормально у мене. Могло бути і краще, але яка вже різниця
Дайте подумать• 04 октября 2024
Главное найти своё предназначение, понять свои таланты и способности.
Я была отличницей везде. Несколько институтов, курсы. И маленькая зарплата на оф.работе.
В итоге моё хобби дало мне ту жизнь о которой я мечтала. Конечно образование помогло многое реализовать, но жалею что не проживала счастливое подростковое время. Без дискотек, гулянок, развлечений.
Так что, не всё так однозначно.
автор Катастрофа • 04 октября 2024
Ответ дляАгент Пинкертона
Не досягла того, чого хотіла.
Бабайко• 04 октября 2024
Ответ дляФайна цьоця
Кукусики• 04 октября 2024
я училась хорошо, но не была отличницей и никогда у меня не было такой цели. но я много читала, в том числе и то, что относилось к каким-то школьным предметам, но не имело отношения непосредственно к тому, что влияло на оценку. наверное, это повлияло в общем на кругозор, знания, понимание каких-то базовых вещей. не обязательно нужно помнить наизусть формулу, чтоб знать, что она существует и ее можно найти быстренько где-то и знать как ее применить) а оценки очень часто ставились за то, что зазубрил))
очень благодарна маме, что ей было немного безразлично на мою учебу, она не стояла надо мной с тапком и не кричала ’почему у тебя не 5 по этому предмету’.
Викачую яйцями• 04 октября 2024
Ответ дляДайте подумать
Так что, не всё так однозначно.
А как отличная учёба связана с развлечениями?
автор Катастрофа • 04 октября 2024
Ответ дляЩас ухожу

Ну я начеб-то не ботан. І ризикувала неодноразово. Але щось, десь да недораховую. Мені всі говорять, що це комплекс відмінниці мені заважає.
автор Катастрофа • 04 октября 2024
Ответ дляБлондинка в Законе
Скоріш за все. Не від одного навчання залежить майбутнє.
автор Катастрофа • 04 октября 2024
Ответ дляФайна цьоця
Можливо.
ok1904• 04 октября 2024
Авторко, психологи радять порівнювати лише себе теперішню з собою в минулому, на інших не звертати уваги. От за останній рік у Вас є досягнення, ні? То винні ж не Ваші однолітки, сокурсники...
Бензопирен• 04 октября 2024
Ответ дляMs. Сама прямота
Главное удачно выйти замуж
Нет
Дайте подумать• 04 октября 2024
Ответ дляВикачую яйцями
Ну как? Я всё время за книжками сидела, или вы думаете можно хорошо учится и ничего не делать? У меня несколько иностранных языков, два направления образования. Это всё занимало время. А мои одноклассники-одногрупники отлично отрывались.
автор Катастрофа • 04 октября 2024
Ответ дляВикачую яйцями
Дякую за відповідь. Бо моя мала 10-ку не сприймає за оцінку. вона має бути кращою і крапка. а мене це лякає. Звісно не заважаю, не виказую свої страхи, але...
Якщо є люди, яким іде на користь, то нехай вчиться. При наймі соломку в житті не завжди є змога підкладати.