Семенівни сусідка• 04 октября 2024
Запропонувала секс, в нього діарея
Сподобались один одному , цілувались , гуляли . Сказала що прийду , він погодився, а під вечір пише що отруївся, давай потім. Потім не наступило, морозиться мене, не пише. Шо то було?(
Помидорина• 04 октября 2024
Ответ дляСеменівни сусідка
Ого, я незнала про таке(( це хронічно?
Это печально
Семенівни сусідка
• 04 октября 2024
Ответ дляПомидорина
Потому и не было, что полшестого!🤣
Він ще лактозу не вживає, мабуть тому(,
Помидорина• 04 октября 2024
Ответ дляСеменівни сусідка
Він ще лактозу не вживає, мабуть тому(,
Не, лактоза это совсем другое
Семенівни сусідка
• 04 октября 2024
Ответ дляПомидорина
Не, лактоза это совсем другое
Від лактози теж несе , в кого не переносимость
Помидорина• 04 октября 2024
Ответ дляСеменівни сусідка
Так они знают и не употребляют ее
ВільнаНазавжди• 04 октября 2024
Ответ дляСеменівни сусідка
Він казав що я йому дуже подобаюсь , чого казати тоді
Ну значит обосрался от предстоящего счастья. Ждите.
Семенівни сусідка
• 04 октября 2024
Ответ дляВільнаНазавжди
Чого чекати?
ВільнаНазавжди• 04 октября 2024
Ответ дляСеменівни сусідка
Я)
Ну так спуститесь к нему и вопрос в лоб.
А то нам два дня мозг выносите.
MacOS-ница• 04 октября 2024
Ответ дляСеменівни сусідка
Я)
Так це ж не ось де зараз було, до того вже би мала діарея пройти. Ну або може в нього якась хроніка чи ще там щось. Чого шукати підтексти, може все і так на поверхні - діарея, розлад шлунку, хворіє людина. Тут усі так ставляться, наче це щось таке мало реальне.
MacOS-ница• 04 октября 2024
Ответ дляМerida
не знал как от вас отделаться. нашел повод.
Чому? Я як людина з постійними проблемами такого роду, не розумію чого для вас це так нереально звучить.
Семенівни сусідка
• 04 октября 2024
Ответ дляМerida
В собі честно не бачу проблеми. Так як рахую що йому пощастило що він мені сподобався. Так як залицяльників у мене багато і кожен мріє про мене))
Семенівни сусідка
• 04 октября 2024
Ответ дляВільнаНазавжди
А то нам два дня мозг выносите.
Та ну нах, точно не піду
ТочноБудет• 04 октября 2024
Ответ дляВсех в сад
на самом деле вы ему не понравились, боялся обидеть прямым отказом
да
ТочноБудет• 04 октября 2024
Ответ дляСеменівни сусідка
В нього дівчини 4 роки не було
а шо ж так? неудачник какой то
Семенівни сусідка
• 04 октября 2024
Ответ дляТочноБудет
а шо ж так? неудачник какой то
Сказав для нього почуття дуже важливі, без почуттів не може. Він іспанець. Ну честно, вони там трахають все що шевелиться, не повірю що 4 роки молодий хлопець без сексу, йому 27 всього
Семенівни сусідка
• 04 октября 2024
Ответ дляЗадираю носа
Блін автор...ну може дійсно срачка то хай одужує спочатку
Три дні вже як минуло. Срачка не заважає написати пару слів
Ответ дляСеменівни сусідка
а вы все одна:) хорошая самооценка у женщины - это
супер! но, у них тоже могут быть свои причины, быть недостойными вас
Семенівни сусідка
• 04 октября 2024
Ответ дляМerida
автор же пишет, что и потом морозится. значит прошло уже какое-то время?
Три дні пройшло
MacOS-ница• 04 октября 2024
Ответ дляМerida
Якщо отруєння або розлад шлунку то три дні не термін. І тиждень може бути. І довше. Я б на місці автора не порода гарячку а зайняла б очікувально позицію і дивилась що далі буде
Семенівни сусідка
• 04 октября 2024
Ответ дляМerida
Останній шлюб мій тривав 10 рокив. Не була одна ніколи честно
ТочноБудет• 04 октября 2024
Ответ дляСеменівни сусідка
Он просто псих. Если не может без чувств, куда делись те к кому были чувства (до этих 4 лет)? Сбежали от абьюзера, жлоба или импотента?
Задираю носа• 04 октября 2024
Ответ дляСеменівни сусідка
То значить включіть режим сніжинка. Сам напише . Почекайте
MacOS-ница• 04 октября 2024
Ответ дляСеменівни сусідка
А що він вам написати має? Що сидить на унітазі, блює чи ще щось? Це не сексуально і непривабливо, якщо до того у вас були діалоги в грайливому фліртуючлму тоні, то таке шось.
ТочноБудет• 04 октября 2024
Ответ дляСеменівни сусідка
Он просто призвезденный. Ни один психически нормальный мужик не будет рассказывать сколько он без секса, когда он у него был или где.
Семенівни сусідка
• 04 октября 2024
Ответ дляMacOS-ница
Та на роботу ходить він , все норм з ним вже
ТочноБудет• 04 октября 2024
Ответ дляСеменівни сусідка
Вы слишком много значения придаете этому существу с членом. Он не юный, потасканный, обосранный какой-то. А вы так переживаете будто там юный прекрасный принц