Педиатор_я• 04 октября 2024
Последствия от Аугментина
10 дней был курс
Через две недели после курса такое случилось
Стул нормальный, диареи нет. Но после приема пищи через полчаса все выходит. Теперь стул 3-4 раза в день. Это получается пища не переваривается?
Что делать? Это же невозможно, нужно постоянно контролировать чтоб туалет был под рукой.
Диареи нет, стул нормальный. Но часто. Раньше было ра.з в день утром, всю жизнь.
Кто с таким сталкивался? Что делать?
Карамелька• 04 октября 2024
А пробіотик ви приймали?
Не так давно приймала аугументин (по стоматології 5 днів) і все було добре, але я також приймала пробіотик
Педиатор_я
• 04 октября 2024
Ответ дляКарамелька
А пробіотик ви приймали?
Ні, я в Німеччині. Тут не назначають. Я сама пила кефіри, йогурти, кисломолочну. Я навіть не знаю де тут той пробіотики брать. Час пройшов вже. Не знаю що робити
Карамелька• 04 октября 2024
Ответ дляПедиатор_я
А знову піти до лікаря там можна?
Може дієта яка вам допоможе?
Педиатор_я
• 04 октября 2024
Ответ дляКарамелька
А знову піти до лікаря там можна?
Може дієта яка вам допоможе?
Так піду. Але в них якщо ти не вмираєш і без високої температури, то відповідь на все інше Аллес Гуд. Тому я не дуже надіюсь на їх допомогу в цьому випадку. Тому питаю тут, хто мав таку побочку
Залізний кіготь• 04 октября 2024
Почати прийом пробіотиків. Впевнена, в місцевій аптеці зможете купити. Днів 10-14 точно приймати.
Шкала Радощів• 04 октября 2024
Ответ дляПедиатор_я
Пробіотики не призначають, бо його можна купити без рецепта. І так, це таки антибвотикасоційований дисбактеріоз, купуйте пробіотики і пийте курсом
Педиатор_я
• 04 октября 2024
Ответ дляШкала Радощів
А які хоч купляти? Любі підійдуть?