Люблю_смаколики• Изменено 04 октября 2024

Не могу сдать теорию, 3-4 не правильных стабильно

Девочки кто недавно сдавал?Знаю за практику лучше заплатить,уже предупредили,а теорию говорят сейчас никак не заплатишь(
куркулиха• 04 октября 2024
Ответ дляОскорбляю всячески
Я здала з першого разу 20/20. Десь 35 годин + витратила СУТО на тексти. Якщо ви не в силах осилити теорію, то практику ніколи не здати. А якщо купити, то просто не в силах будете їздити. Там всього багато і одразу: знаки, розмітка, пішоходи, трамваї, світлофори, складні перехрестя, інші машини. Тоді не треба. Теорія - це база. Далі набагато складніше. Якщо реально вам не дано, то можна вбити себе чи інших. Воно вам треба?
Ви правда не знаєте який відсоток їздить з повністю купленими правами, які навіть не були свого часу в мрео? Не так давно там камер наставили.
автор Люблю_смаколики • 04 октября 2024
Ответ дляАнаномчикус
Випийте заспокійливе, не поспішайте, гарно вчитуйтеся у питання. Скільки у вас вже було спроб? На телефоні в додатку всі білети пройшли? Роботу над помилками?
Да все прошла,и потом работа над ошибками,вот опять прохожу
автор Люблю_смаколики • 04 октября 2024
Ответ дляСвисток ля-минор
А скільки коштує практику заплатити?
Примерно10тыс,теорию не заплатишь сейчас
Голодаю• 07 октября 2024
кілька місяців по 20 хвилин. здала за дві хвилини. одни помилка , бо просто тикнула на кнопку))))
Смячиком• 29 октября 2024
Автор, відкриваєте застосунок ТСЦ і щелкаєте кожен день тести, поки не запамʼятаєте правильні відповіді, якщо памʼять більш-менш нормальна то тижня-два вистачить. Але правила в житті треба знати. Практику відкатайте з інструктором по маршрутам годин 10 і здасте самостійно.
Я платила за здачу практики і дуже про це шкодую, зараз катаюся з інструктором перед зміною посвідчення на постійне, бо за кермо з тими навиками я сама не сяду, хоч інструктор і хвалить. Мені страшно в першу чергу за себе.
Нічого складно не має. Не продовжуйте породжувати корупцію через лінь і небажання напружуватися.
автор Люблю_смаколики • 31 октября 2024
Ответ дляСмячиком
Теперь самое сложное вождение,на много сложнее чем практика(
Copy-Paste• 20 ноября 2024
Автор, как ваши дела? Сдали?
автор Люблю_смаколики • 24 ноября 2024
Ответ дляCopy-Paste
Автор, как ваши дела? Сдали?
Теорию да.Это еще цветочки были😅Сейчас практика 10 занятий,вообще тяжело дается.В повороты не вписываюсь нормально на пешеходе теряюсь или если многг машин,и тронуться нормально не могу ,глохну(
Мамаша в бигудях• 25 ноября 2024
Ответ дляЛюблю_смаколики
Мне ехать в другой город 500 дорога 300 талон ,800 грн проще заплатить за ту теорию
Вопрос не в деньгах а в том , что вы не знаете правил.
Мамаша в бигудях• 25 ноября 2024
Ответ дляЛюблю_смаколики
А почему 10 занятий? Сколько всего часов у вас на практике выйдет?
автор Люблю_смаколики • 29 ноября 2024
Ответ дляМамаша в бигудях
10часов курс ,хочешь дальше ездить плати дополнительно(
Мамаша в бигудях• 29 ноября 2024
Ответ дляЛюблю_смаколики
Это как если к практическому экзамену допускают только после 40 часов?