Omella-white• 04 октября 2024

Мої малюнки, який симпатичніший?

Хочу спитати, який з цих чотирьох малюнків більше привертає увагу? булоб цікаво, які перші емоції - думки прийшли в голову при перегляді?
Взагалі, це з марафону inktober2024.
Це марафон на 31 день , не знаю чи подужаю , але іноді буду вас питати
Дякую за відповіді
Результат:
вже голосів: 89
43 (48.31%) Келих
23 (25.84%) Лупа
14 (15.73%) Черевики
9 (10.11%) Рюкзак
Коко На Страже• 04 октября 2024
Не пойму, это трейс? Не ии, надеюсь..
Коко На Страже• 04 октября 2024
Я за бокал голосую.
звездная галактика• 04 октября 2024
наверное, все таки первый. третий точно нет
Коко На Страже• 04 октября 2024
Мысли такие: Почему бабочки везде?))
Ждушечка• 04 октября 2024
Честно говоря такое, если вам нравится все эти марафоны и вы получаете от этого удовольствие рисуйте на здоровья, но рисунки как ребенок школьник рисовал от нечего делать
Аноним НаВсеГда• 04 октября 2024
мені всі сподобалися, всі гарні
автор Omella-white • 04 октября 2024
Ответ дляКоко На Страже
Не пойму, это трейс? Не ии, надеюсь..
Вибачте, що таке трейс? Ии - це - АІ? Малюнки звичайна графіка, але, фото редактор познущався трохи, бо робила щоб однакові були.
ЗдесяЯ• 04 октября 2024
Тема бабочки?
Коко На Страже• 04 октября 2024
Ответ дляЖдушечка
Не, ну пусть учится автор Рим тоже не за один построили)) Другое дело чего не фото, а трейс не пойму или скан.
Марфа Українівна• 04 октября 2024
всі окрім другого
Коко На Страже• 04 октября 2024
Ответ дляOmella-white
Трейс это оцивровка в векторе. У вас скан рисунков? Обычно просто фото добавляют)
Коко На Страже• 04 октября 2024
Шо у вас еще есть интересного скидывайте)
Тирамісу на терасі• 04 октября 2024
1. Келих і метелик трохи пропорції не правильно.
2. Лупа найцікавіше
3. Я не зрозуміла що то за купа, як би не пояснення що то рюкзак.
4. Чоботи цікава ідея але вони у вас знову не пропорційні таке враження що вся нога в них повинна ходити як на пуантах.
автор Omella-white • 04 октября 2024
Ответ дляКоко На Страже
Мысли такие: Почему бабочки везде?))
Взагалі вчусь малювати метеликів, а все інше для гри
Коко На Страже• 04 октября 2024
Ответ дляOmella-white
А, ясно тогда)
автор Omella-white • 04 октября 2024
Ответ дляТирамісу на терасі
2. Лупа найцікавіше
Дякую за змістовну відповідь. Саме цікаве, чоботи майже реальні, бо то два з різних магазинів, з поворотом я добре напортачила. Але я не претендую на фотореалізм, це простл малюнки ідеї
автор Omella-white • 04 октября 2024
Ответ дляАноним НаВсеГда
мені всі сподобалися, всі гарні
Дякую
Тирамісу на терасі• 04 октября 2024
Ответ дляOmella-white
Я без претензій, малюнки чудові всі випромінюють радість і метелики дуже красиві.