Хочу спитати, який з цих чотирьох малюнків більше привертає увагу? булоб цікаво, які перші емоції - думки прийшли в голову при перегляді?
Взагалі, це з марафону inktober2024.
Це марафон на 31 день , не знаю чи подужаю , але іноді буду вас питати
Дякую за відповіді
Взагалі, це з марафону inktober2024.
Дякую за відповіді
Результат:
вже голосів:
43 (48.31%)
Келих
23 (25.84%)
Лупа
14 (15.73%)
Черевики
9 (10.11%)
Рюкзак
Ждушечка• 04 октября 2024
Честно говоря такое, если вам нравится все эти марафоны и вы получаете от этого удовольствие рисуйте на здоровья, но рисунки как ребенок школьник рисовал от нечего делать
Ответ дляКоко На Страже
Не пойму, это трейс? Не ии, надеюсь..
Вибачте, що таке трейс? Ии - це - АІ? Малюнки звичайна графіка, але, фото редактор познущався трохи, бо робила щоб однакові були.
Коко На Страже• 04 октября 2024
Ответ дляЖдушечка
Не, ну пусть учится автор Рим тоже не за один построили)) Другое дело чего не фото, а трейс не пойму или скан.
Коко На Страже• 04 октября 2024
Ответ дляOmella-white
Трейс это оцивровка в векторе. У вас скан рисунков? Обычно просто фото добавляют)
Тирамісу на терасі• 04 октября 2024
1. Келих і метелик трохи пропорції не правильно.
2. Лупа найцікавіше
3. Я не зрозуміла що то за купа, як би не пояснення що то рюкзак.
4. Чоботи цікава ідея але вони у вас знову не пропорційні таке враження що вся нога в них повинна ходити як на пуантах.
2. Лупа найцікавіше
Ответ дляКоко На Страже
Мысли такие: Почему бабочки везде?))
Взагалі вчусь малювати метеликів, а все інше для гри
Коко На Страже• 04 октября 2024
Ответ дляOmella-white
А, ясно тогда)
Ответ дляТирамісу на терасі
2. Лупа найцікавіше
Дякую за змістовну відповідь. Саме цікаве, чоботи майже реальні, бо то два з різних магазинів, з поворотом я добре напортачила. Але я не претендую на фотореалізм, це простл малюнки ідеї
Ответ дляАноним НаВсеГда
мені всі сподобалися, всі гарні
Дякую
Тирамісу на терасі• 04 октября 2024
Ответ дляOmella-white
Я без претензій, малюнки чудові всі випромінюють радість і метелики дуже красиві.