useruseruser• 04 октября 2024
Опишіть будь-ласка, яке повинно бути меню у людини, яка худне без спорту?
Ksenia-fc89• 04 октября 2024
Сходіть до дієтолога чи гастроентеролога в лікарню ) вона вам все пропише
Ответ дляKsenia-fc89
Опишіть ваш раціон,теж хочу бути стрункою )))
Ответ дляежик в тумане
Яке ще меню? Меньше їсти, більше рухатись. Все.
Так,але якщо я просто багато ходжу,я не худну.Я худну тільки коли займаюся інтенсивними фізичними навантаженнями.
Ответ дляYuliya3012
Вирахуйте свій БЖУ і харчуйтесь з його дотриманням.
Я подумала може краще замовляти харчування у якогось дієтолога,але це блін дорого(((