Пожмаковна• 04 октября 2024

Speaking club з англійської online

Підкажіть, будь ласка, online speaking club з англійської мови. Або, може хтось знайшов офлайн в Чернівцях (я поки що знайшла тільки на релігійну тематику, хотілося б щось світське)
Нервогенератор• 04 октября 2024
Грин форест бесплатно по воскресеньям проводит для всех уровней онлайн

автор Пожмаковна • 04 октября 2024
Ответ дляНервогенератор
Дякую, мені не обов´язково безкоштовно, платні теж підійдуть
Нервогенератор• 04 октября 2024
Ответ дляПожмаковна
Платно по субботам у Grade еще есть (для их студентов бесплатно)