Веселуха Муха• 05 октября 2024
Як подати на виплати, якщо дитину народила за кордоном?
Всім привіт
Ми живемо в Німеччині, мала вже народилася тут, довідку про громадянство я їй зробила, як подати на виплати, ті що 40 тисяч? Чи можна це зробити дистанційно? Якщо хтось має такий досвід відпишіть, дякую
Веселуха Муха
• 05 октября 2024
Ответ дляЖена миллионера
Вам пособие снизят на эти выплаты
Стоит ли?
А вони хіба мають доступ до речі? Ми не на соціалі вже, просто цікаво
Карапулька• 05 октября 2024
Ваша дитина вже громадянка іншої країни, яке відношення вона має до України? В неї навіть мати не в України.
Жена миллионера• 05 октября 2024
Ответ дляВеселуха Муха
Конечно , периодически проверяется
По сrs автоматотом данные с 01.07.23
Сиренькая• 05 октября 2024
Ответ дляКарапулька
А кто ее мать? Немка? Когда успела то
Веселуха Муха
• 05 октября 2024
Ответ дляКарапулька
Вона громадянка України.
Відморожена• 05 октября 2024
Ответ дляКарапулька
🤡
короткопамятна• 05 октября 2024
Ответ дляКарапулька
В Германии, если родители граждане Украины, то и ребёнок тоже. Это в Америке становишься гражданином, если родился в этой стране.
Веселуха Муха
• 05 октября 2024
Ответ дляКороль дивана
Воно того варте? 200 євро одноразово і по 17 євро і місяць.
А чого нє? Дитина має право. Тільки наша країна і деякі люди вважають, що дитині нічого не мають дати, зато на війну забрати аж бігом.
Відморожена• 05 октября 2024
Ответ дляВеселуха Муха
Вона громадянка України.
Не слушайте этих больных. Идите в группы фейсбук беженцев с польши или германии, там сотни таких кейсов, вам подскажут пошагово эту процедуру.
Викасикрет• 05 октября 2024
Ответ длякороткопамятна
Мо там папа немец
Відморожена• 05 октября 2024
Ответ дляВикасикрет
Мо там папа немец
Тогда у ребенка будет два гражданства 😍
Повезет малышу!
Король дивана• 05 октября 2024
Ответ дляВеселуха Муха
Має право, я не сперечаюсь. Просто стільки зайвих рухів заради копійок.
Ms. Iphone• 05 октября 2024
Ответ дляКарапулька
Хто вам таку діч сказав? Автор громадянка України і має повне право записати дитину громадянкою України, тим більше, що у Німеччині нема громадянства по народженню )))
Веселуха Муха
• 05 октября 2024
Ответ дляКороль дивана
Та якщо треба їхати то я не буду. Думала може дистанційно можна
Король дивана• 05 октября 2024
Ответ дляВеселуха Муха
Можна
Крошка Енот• 05 октября 2024
Ответ дляКарапулька
а какое отношение украинский ребенок имеет к гражданству Германии? 🤡
Веселуха Муха
• 05 октября 2024
Ответ дляДуболом
Мля, і все мало й мало🫠 да, автор.
Всмислі?
Король дивана• 05 октября 2024
Ответ дляВеселуха Муха
Там заблоковано сервіс нажаль
Посилання не відкривається чи заяву подати не можна?
Дія ж наче не працює закордоном, може спробувати через впн з українським айпі.
За посиланням описаний ваш випадок і ви маєте право на призначення допомоги.
Привіт з ботойбіччя• 05 октября 2024
Ответ дляВеселуха Муха
Вони не мають доступ, але ви повинні самі роздрукувати виписки з банку і їм надати, тобто повідомити про будь які доходи. Ваші дані можуть бути перевірені протягом 10 років. Ненадання інформації відноситься як до адміністративного, так і до кримінального порушення.
ЛюблюДевчонок• 05 октября 2024
Ответ дляВеселуха Муха
Там заблоковано сервіс нажаль
Свідоцто о народженні у вас яке?
Ми їздили в Україну оформляти, переводили свідоцтво, онлайн воно не грузилось.
Привіт з ботойбіччя• 05 октября 2024
Ответ дляКарапулька
З якого дива вона громадянка іншої країни?
Привіт з ботойбіччя• 05 октября 2024
Ответ длякороткопамятна
Вже ні. В США тепер не дають громадянство наліво і направо