Файна_зупка• 06 октября 2024

Набряк над кутикулою, що робити?

Дівчата, вже третій день у чоловіка все сильніше набрякає місце над кутикулою великого пальця. Прикладав Вишневського , компреси з Димексидом, розпарював в сольового розчині. Палець дуже болить. Але гній не виходить, не знаємо, чи він там взагалі є. До якого спеціаліста потрібно звернутися? Що це взагалі може бути? Дякую за поради!
Мию вікна у мороз• 06 октября 2024
Настойка календулы и держать по 15 минут каждые 3 часа
Слобожаночка• 06 октября 2024
Засипте густенько рифампіцином і заклейте пластирем. Якщо за ніч не пройде, то до хірурга.
Пишу з калідору• 06 октября 2024
Гаряча вода в чашку, у чашку стопка зі спиртом, палець у спирт і тримати до охолодження спирту. Варварський і старий метод. Так, шкіра побіліє і пересохне, але хоч далі панарицій не рознесе. Можливо, доведеться повторити разів 2-3.
Голодаю• 06 октября 2024
Діоксидин - на бинт і приклеїти пластиром, міняти двічі на день.
Нагайна• 06 октября 2024
Окунать на сколько может выдержать в максимально горячую воду. Раз 7.
Примотать синтомициновую мазь густо под ватный тампон
Лиса Патрикевна• 06 октября 2024
Панариций
Щира українка• 06 октября 2024
У парня так было. Ходили к врачу. Сказал делать ванночки из воды с добавлением йода. Мы просто мазали йодом на ночь регулярно, мазать щедро. Очень медленно, но прошло.
Перша леді колгоспу• 06 октября 2024
Максимально горячий солевой раствор. И парить.
автор Файна_зупка • 06 октября 2024
Дівчата, всім дуже дякую за інфо. Загуглили- дійсно дуже схоже на панариций. Їдемо на приймальний в хірургію, хай подивляться. Порадниця - то любов ❤️
Oks234• 06 октября 2024
Мені йод поміг
Личко Невеличке• 06 октября 2024
Ответ дляНагайна
При гное греть категорически нельзя, вы что.
Я бы левомеколь пробовала, это ж антибактериальная.
А шла бы к подологу грамотному. Они не только по нонам, но и в принципе по ногтям
Попразендовна• 06 октября 2024
Паронихий.В гипертоническом солевом растворе ванночки делать комнатной температуры.Как по мне ,то вскрывать рано .Я доке ихтиоловую мазь ещё прикладывала.У нас гной вышел.Сверху Бетадином заливала.
Нагайна• 06 октября 2024
Ответ дляЛичко Невеличке
Ну я так делаю всю жизнь.... У меня постоянно панариции(
Левомеколь тоже вещь. Там тоже антибиотик
Elena_Kiev_Solomenskiy• 06 октября 2024
похоже на панариций. парить в солевом растворе и дальше. а потом к хирургу. сами маникюр делали чи шо?