Шаманю второпях• 07 октября 2024
Жителів Києва, прошу підтримати екологічну петицію
Привіт. Дівчата та хлопці, прошу підтримати петицію, цей завод травить мешканців відрадного та борщагівки. Є постанова про припинення його діяльності, а він і далі працює. Постійний сморід паленої гуми і асфальту.
Вірю, що ця петиція може змінити місто на краще. Будь ласка, долучайся та підпиши петицію:
Пушап Мі мі• 07 октября 2024
Ответ дляОноВамнадо
мне так нравятся эти дебилоиды которые перекрывают - раз попала на такую акцию в Вишневом, час по Киеву ехала и 3 часа тупо стояла с детьми в машине - ну идиоты просто
Можно подумать я в чем то как водитель виновата
А вам на все начхати, бо ви водій, я так розумію?
ОноВамнадо• 07 октября 2024
Ответ дляПушап Мі мі
ну я ж написала....
вы, я думаю, прочитали
я и мои дети виноваты в этом?
не ваши же усцыкивались в машине - правда
вы, я думаю, прочитали
я и мои дети виноваты в этом?
Шаманю второпях
• 07 октября 2024
Ответ дляМетровий сантиметр
Багато таких розумників які не стикалися з тим що навіть в спеку все літо доводиться сидіти з зачиненими вікнами , коли сморід до рвоти кожного дня і ночі . У нас на Сирці теж такий ’ чудо ’ заводик труїть людей вже багато років спалюючи алюміній , гуму , пластик і інші токсичні речі . Скільки активісти порогів оббили щоб це припинити і ось нарешті щось здвинулося з мертвої точки . На тому тижні теж була петиція яка за 4 дні назбирала потрібних 6000 голосів . Ніхто не вірив , але вже є постанова КМДА про зупинення дії цього заводу . Побачимо , що буде далі . А тим розумним , хто печеться за робочі місця бажаю хоч добу подихати тим чим люди дихають багато років і не можуть захистити себе і своїх дітей від дій таких заводиків з робочими місцями посеред спальних районів .
Так, я знаю вашу історію. Знаю, що ви вже назбирали потрібні 6000. Ви молодці. Все вийде
Метровий сантиметр• 07 октября 2024
Ответ дляШаманю второпях
Дякую ! Бажаю щоб і у вас все вийшло )