АБВГДейка• 07 октября 2024

Прага чи Варшава, яке місто краще обрати?

Для двох школярів, перший та четвертий клас
Сумчатая кошка• 07 октября 2024
Ответ дляАБВГДейка
Краков не розглядаю, тільки ці два міста через роботу чоловіка
На каком основании муж выездной?
тяжкаялюдина• 07 октября 2024
Ответ дляАБВГДейка
Норм ціна як для такої площі да ще і з паркінгом, у Варшаві точно не дешевше
До цього ще додайте кауце( заставу за квартиру у розмірі одної аренди або двох) , комісія агенту в розмірі одної аренди. І ще меблі, більшість здає без меблів, тільки кухня
автор АБВГДейка • 07 октября 2024
Ответ дляКлин_Кляйн
Але ми знімаємо з початку війни. Два рази нам піднімали, вцілому десь на 200 євро. Зараз за такою ціною знайти дуже тяжко. Це буде або менша площа, або без паркінга.
Орієнтовні ціни можете подивитись тут
https://www.sreality.cz/hledani/pronajem/byty/prah...
Дякую за інформацію