Краsотка• 07 октября 2024

Потрібно вивчити польську з нуля. Порадьте з чого починати?

Можливо хтось вже пройшов цей шлях.
Порадьте щось дієве - можливо онлайн уроки чи курси не за всі гроші.
Наперед вдячна
ПешитеБесАшипок• 07 октября 2024
мы начали с репетитора)
Слобожаночка• 07 октября 2024
з репетитора
мова важка, особливо граматика, по ютубу ви навряд чи освоїте
вам для чого мова потрібна?
Пусин Кукин• 07 октября 2024
Курс Польська від А до Я від школи Free in Talk. Це якщо платно. Короткий інтенсивний курс А 1.
А якщо безкоштовно, то курси від різних фундацій.
Ви не написали, де Ви. Якщо в Польщі - то багато ще безкоштовних курсів з хорошими викладачами. Я навчаюся зараз від фундації Еmik.
кнопкодав• 07 октября 2024
Дивіться надіслане вам приватне повідомлення.
Коли мовчу- приємна жінка• 07 октября 2024
Почала з книжок і фільмів.
Занурюватися в мову максимально.
Пусин Кукин• 07 октября 2024
Головне, щоб був комплексний підхід (вимова, граматика, аудіювання, лексика) + система (від простого до складного).
Просто ютуб, фільми, книжки не допоможе, це додатково добре.
автор Краsотка • 07 октября 2024
Ответ дляПусин Кукин
Я планую переїзд до Польщі на літо наступного року. Хочу підготуватись завчасно, але шукаю бюджетні варіанти
автор Краsотка • 07 октября 2024
Ответ дляПусин Кукин
Я бачу, що ви ’в темі’, не в службу, а в дружбу - підкажіть куди можна звернутись. Розумію, що навчання у носіїв мови буде ефективнішим.
Пусин Кукин• 07 октября 2024
Ответ дляКраsотка
Шукайте онлайн безкоштовно від фундацій, це найбюджетніший варіант.
Пусин Кукин• 07 октября 2024
Ответ дляКраsотка
Не завжди.
Була викладачка полька, дуже гарно викладала, але у неї нема фокусу на помилки, які роблять східні слов´яни, особливо у вимові.
Зараз маю викладачку словянку, помічає всі наші помилки і акцентує на цьому.
Саме школа Free in Talk найефективніша з бюджетних, багато знайомих проходили їх курс. У них є ФБ, Інста, канал В ТГ, на Ютуб - там безкоштовно багато матеріалу, але на курсі є саме система і комплексний підхід. Там є безкоштовний пробний урок, подивіться, чи підійде Вам.
Звожу з розуму• 07 октября 2024
Я вчу самостійно виключно за методикою занурення: відео, аудіо, читання, говоріння. Майже не пишу і взагалі не роблю граматичні вправи. Може і Вам підійде, якщо не плануєте складати через рік іспит. За рок будете вільно говорити. Опануйте базове читання -краще або знайти репетирора або долучитись до курсів, а далі нічого складного.
Королева краси• 07 октября 2024
Ответ дляПусин Кукин
Не завжди.
у них на сайті нема інформації про вартість курса.
ви не скажете скільки він коштував коли ви навчались?
Ответ дляЗвожу з розуму
Порадьте, будь ласка, цікаві книги, фільми, підкасти et cetera, на будь-який рівень.