Фрекен бок• 08 октября 2024

Заробіток на зефірках

Хочу щось робити своє, готувати люблю. Живу звісно в селі і тому роботи в нас як такої немає.
Хочу спробувати виготовляти зефір, але не знаю чи буде хтось таке купувати? Як скажете, як думаєте чи є перспектива над такою ідеєю?
Котогосподиня• 08 октября 2024
Подруга в дектері почала пекти торти.
Додаю фото. Дуже гарні, але інші кондитери задавили її тим що вартість у них була дешевша (хоч і робота гірша)
Подруга перейшла на пряники. Зараз пече всі кондитерам як декор, на подарунки, на весілля, на Великдень у кошик, на НР, для кав‘ярень і сувернірних магазинів.
Дуже гарні. Працює на основній роботі і + пряники робить
Смт у нас. В інсті не рекламується, нікуди не висилає хіба самі просять в неі. Вистачає часу лише на підробіток.
Зефір у нас не роблять. Макаронс роблять але товсті з маскарпоне, я люблю класичні з ганашем.
Пробуйте, автор
ХвостПистолетом• 08 октября 2024
Ответ дляХристя в тiстi
ну а хто у вас буде купувати його? на вбитій сільскій кухні буде прям шедевр? де клієнтів знайдете? з 3 підписників з тік-тока? пора дорослішати і дивитись реально на життя якось
Вы мыслите какими-то шаблонами. Что в селах у всех убитые кухни? И у нас уже мир немного изменился с 2000, уже можно заказы отправлять НП или той же Укрпочтой. Так клиентская база становится шире и не ограничивается селом на две улицы. Пора немного убирать в сторону пессимизм, хоть в таких вопросах.💐
ХвостПистолетом• 08 октября 2024
Ответ дляКурочка-чубаточка
мене завжди дивує ,хто це купує, бо зефір для мене -це найжахливіша солодощ)
Ну он еще и самый менее вредный из всех сладостей. И его рекомендуют тем кто на диетах
автор Фрекен бок • 08 октября 2024
Ответ дляКотогосподиня
Подруга в дектері почала пекти торти.
Пробуйте, автор
Супер!
В нас також багато в районі печуть торти на замовлення. Таких багато. Одиниці імбирні пряники та горішки, а зефіру взагалі немає. Якщо поєднати зефір та горішки було б супер.
Я не боюсь нічого починати, якщо будуть смачні та з гарною упаковкою, то зі збутом мені буде легше. Можу домовитися з місцевими магазинами ( є кілька знайомих власників) по району і запропонувати, але це звісно на майбутнє.
автор Фрекен бок • 08 октября 2024
Ответ дляКурочка-чубаточка
Чому? Я в дитинстві не любила його і навіть на дух не переносили, а тепер найулюбленіший.
Котогосподиня• 08 октября 2024
Ответ дляКурочка-чубаточка
Я обожнюю. Особливо люблю рошен дюшес.
ХвостПистолетом• 08 октября 2024
Автор если вы загорелись этим, то почему не попробовать. Товар точно не пропадёт если что, думаю домашним помогут его схомячить😂. А если пойдет, то будете заниматься интересным, креативным и творческим делом. Главное набить руку и красивая упаковка.
Я от вашей темы аж сама загорелась и захотела научиться делать такую красоту. Но сейчас не дома и тут такое делать не позволят на домашней кухне. А вам желаю чтоб у вас все получилось. И меньше слушайте как у вас все не получится и не стоит даже начинать. Пробуйте, не получится это, получится другое если у вас есть желания и нет страха. Удачи вам!
Кидстаффовка• 08 октября 2024
Ответ дляКротоТо
Выше писала уже про знакомую, есть и в коробках зефир, спокойно отправляет новой почтой
А летом, весной как? Это же не заводская упаковка там есть нюансы и темп.хранения тоже.
Джага-джага• 08 октября 2024
Ответ дляХристя в тiстi
у вас немає грошей на білет і оренду найдешевшого койко-місця?
Где?
Джага-джага• 08 октября 2024
Ответ дляФрекен бок
Ага, є. Ще є кошти відразу на зефірний завод. Ну, дійсно всі що починають з професійним обладнанням?
Я спочатку хочу спробувати
Начните с угощения знакомых.
Я прокачиваюсь в тортиках. Беру небольшие изделия и тренируюсь. Потом мы семьей их сьедаем. Пару кусочков приношу на работу.

Коллега хотела заказать но я сказала пока не беру заказы, не условий это обучение.

Так туда сюда и пойдет
Джага-джага• 08 октября 2024
Ответ дляAne4ka-9cee
В на одна дівчинка робить маршмелоу, купляють на ура. Робота кропітка, але якщо руки стоять, можна спробувати
Ещё маршболлы делают
Джага-джага• 08 октября 2024
Ответ дляФрекен бок
Супер!
Да все надо пробовать и иметь терпение ждать отдачи хотя бы полгода-год
автор Фрекен бок • 08 октября 2024
Ответ дляХвостПистолетом
Дякую! Я раніше якось готувала, але для своїх. Вже шукаю свій рецепт. Тільки прийшла з магазину, купила те що потрібно.
Я просто дійсно загорілася цим, відчуваю що все вийде. Головне не здаватися. Розумію, що все це ще в планах, але це мене не лякає.
Ane4ka-9cee• 08 октября 2024
Або ось ще ідея горішки , в цієї дівчини вони з різними наповнювачами . Якщо треба, то скину посилання, як ідея.
Джага-джага• 08 октября 2024
Ответ дляФрекен бок
Желаю вам успехов. Тоже хочу чем то заняться должно появиться свободное время
Ручки-Крючки• 08 октября 2024
Ответ дляФрекен бок
Я ні в чому не впевнена, просто є натхнення готувати. Часу також є багато. До зефірок додати горішки та вафлі.. ну це так на майбутнє. Сама не знаю, чим зайнятися в цьому селі. Тортів в нас багато випікають на замовлення, а от зефірок майже немає.
Також є знайомі, яким можна запропонувати на продаж в магазин, але вони повинні бути просто ідеальними. Це як ідея, тільки що придумала
В магазині ідеальних нк бачила
Ирина-bbd0• 08 октября 2024
Ответ дляФрекен бок
У мене є невеличкий город, роблю сама консервації. Для себе.
Кілька разів робила знайомим салат з кабачків на замовлення, смачний просто рецепт. Також люблю таке, але тут таке не знаю чи подобається комусь, багато сам готує для себе сам.
Є в великій кількості яблука, груші. Також в сезон абрикос та малина. Також, готую варення з жовтої малини, полуниця. А якщо чогось немає, то можу придбати за низькою ціною меншою чим на ринку десь у місті.
Вот
Может какие-то супер вкусные джемы .необычные.интересные или просто вкусное домашнее.
Знаю парня.брала у него много соусов для мяса. Особенно острые были крутые. На подарки мужчинам прям наборами брала .
Потом он даже выращивать стал сам необычные сорта перцев для соусов.
Не знаю как сейчас.но тогда у него клиентов много было
Гуляю босоніж• 08 октября 2024
Ответ дляAne4ka-9cee
В нас такі продають 30 грн шт
Щепотка_совести• 08 октября 2024
Ответ дляAne4ka-9cee
Прикольні. Я б купила таке
Нічого вдягти• 08 октября 2024
Автор, дякую вам за тему. Вже дуже давно хотіла спробувати зробити зефір і все ніяк. А сьогодні почитала вас і взяла зробила 😊Все вийшло. Я зараз в Німеччині, думаю теж натренувати руку і хочаб на презенти робити. Тут такого нема.
Дайте вподобайок• 09 октября 2024
Пробуйте, звичайно.
Рожайтретьего• 09 октября 2024
Автор, я вже стану в чергу дайте впшу інсту, чи як вас знайти потім з зефіром?