Фрекен бок• 08 октября 2024

Заробіток на зефірках

Хочу щось робити своє, готувати люблю. Живу звісно в селі і тому роботи в нас як такої немає.
Хочу спробувати виготовляти зефір, але не знаю чи буде хтось таке купувати? Як скажете, як думаєте чи є перспектива над такою ідеєю?
А що таке?• 08 октября 2024
Ответ дляФрекен бок
Я ні в чому не впевнена, просто є натхнення готувати. Часу також є багато. До зефірок додати горішки та вафлі.. ну це так на майбутнє. Сама не знаю, чим зайнятися в цьому селі. Тортів в нас багато випікають на замовлення, а от зефірок майже немає.
Також є знайомі, яким можна запропонувати на продаж в магазин, але вони повинні бути просто ідеальними. Це як ідея, тільки що придумала
А для магазина не должна быть сертификация продукции, санитарные нормы, официальный производитель с регистрацией и уплатой налогов?
Христя в тiстi• 08 октября 2024
Ответ дляЧтооооооооооо?
Автор нехай пробує звісно, але вона спитала тут думку, я теж з рук нічого не купую, звідки я знаю в яких умовах воно робиться, та і дорожче буде, ніж в магазині
ну та хай, що хоче робить, але є реальність, просто витратить час, гроші і нерви і розчарується, треба виїзжати з того села і шукати роботу, там такі самі ніщєброди, вони ніколи і не куплять той зефір? хто в тих селах лишився? бабушки з мін.пенсією або неблагополучна алкашня
автор Фрекен бок • 08 октября 2024
Ответ дляЧтооооооооооо?
Я вела раніше стріми в тік ток, можу також вести в процесі виготовлення наприклад, і тоді люди будуть бачити умови приготування. Ну як ідея на майбутнє.
Чтооооооооооо?• 08 октября 2024
Ответ дляХристя в тiстi
Згодна з вами
КротоТо• 08 октября 2024
Ответ дляДжага-джага
Букеты фигня надо что то другое
почему фигня? знакомая очень хорошо зарабатывает именно на зефире- цветах
автор Фрекен бок • 08 октября 2024
Ответ дляХристя в тiстi
Ви думаєте що зараз так просто виїхати з села... Нажаль це не так.
ПироженкА• 08 октября 2024
Ответ дляХристя в тiстi
нікому воно не потрібно, тим паче в селі, от чесно, пішов в магазин і купив
Купив що? Жако хімозне?
Смешнюча• 08 октября 2024
Мне кажется эта ниша уже заполнена, особого смысла соваться нет, выхлоп минимальный, на трусы и помаду максимум. Все эти зефиры, пастилы, имбирные печеньки и макарунсы были интересны 10-12 лет назад. Тогда реально тяга была, пустыня конкурентов.
Ищите что-то другое…
Христя в тiстi• 08 октября 2024
Ответ дляФрекен бок
знаєте як заробити і тік-тоці?
видалити його нафіг і піти працювати нарешті на роботу
Добра всем!• 08 октября 2024
’Краще спробувати і пошкодувати, ніж все життя шкодувати, що не спробував’
Христя в тiстi• 08 октября 2024
Ответ дляФрекен бок
в чому у вас полягає складність?
Христя в тiстi• 08 октября 2024
Ответ дляПироженкА
Купив що? Жако хімозне?
А у нас прям всі натур продукт їдять? всі багаті прям?
Нульовий сантиметр• 08 октября 2024
Ответ дляВпораюсь зі всим
Так собі ідея. Оскільки зефір не всі полюбляють. І якось мені він всеодно не гарно выглядає в букетиках і т.п.
Я зефір люблю тільки в Рошен. І то раз на кілька місяців
автор Фрекен бок • 08 октября 2024
Ответ дляХристя в тiстi
в чому у вас полягає складність?
Просто не має можливості. Фінансово.
Це можливо тільки через два роки, якщо все буде добре.
Фуліганка• 08 октября 2024
Ответ дляФрекен бок
Думаєте, якщо продавати з відправкою вони можуть бути Не ідеальними?
Христя в тiстi• 08 октября 2024
Ответ дляФрекен бок
Просто не має можливості. Фінансово.
у вас немає грошей на білет і оренду найдешевшого койко-місця?
Швабристка• 08 октября 2024
Ответ дляПироженкА
Купив що? Жако хімозне?
Нее, Вацака и Свою линию))
автор Фрекен бок • 08 октября 2024
Ответ дляХристя в тiстi
Є на це звісно. Але питання зовсім не в цьому. Дякую
Христя в тiстi• 08 октября 2024
Ответ дляФрекен бок
у вас є гроші на закупку сировини, проф.обладнання, проф. рекламу?
Христя в тiстi• 08 октября 2024
Ответ дляФрекен бок
подумайте над тим, щоб виїхати з села, розвитку і майбутнього там 0
Треба ось так• 08 октября 2024
Ответ дляДеловитая
Зараз всі повернуті на здоровому харчуванні та органіці. Ви в селі. Зробити гарну картинку, «фермерське» і міські мамці будуть бігати купувати у вас гхі з часником та травами умовне. Ще органічний джем з лохини варити якийсь можна з цікавими добавками. Я би в цей степ дивилася.
Отличная идея.
Автор , прислушайтесь.
Сиреневенькая• 08 октября 2024
В селі буде таке продаватися шикарно.
Замість звичайного торта на презент будуть жінкам/дівчатам замовляти.
Але ви маєте прорахувати, чи зможете навчитися такому, чи є в селі молодий контингент
автор Фрекен бок • 08 октября 2024
Ответ дляХристя в тiстi
Ага, є. Ще є кошти відразу на зефірний завод. Ну, дійсно всі що починають з професійним обладнанням?
Я спочатку хочу спробувати
КротоТо• 08 октября 2024
Выше писала уже про знакомую, есть и в коробках зефир, спокойно отправляет новой почтой
Христя в тiстi• 08 октября 2024
Ответ дляФрекен бок
Я спочатку хочу спробувати
ну а хто у вас буде купувати його? на вбитій сільскій кухні буде прям шедевр? де клієнтів знайдете? з 3 підписників з тік-тока? пора дорослішати і дивитись реально на життя якось
ПироженкА• 08 октября 2024
Ответ дляХристя в тiстi
В селі тільки вбиті кухні? 😂
Христя в тiстi• 08 октября 2024
Ответ дляПироженкА
В селі тільки вбиті кухні? 😂
ну ви ж самі пишите про себе, що грошей немає у вас
то судячи з цього і роблю висновки
КротоТо• 08 октября 2024
Ответ дляФрекен бок
Я спочатку хочу спробувати
Зефир ручным миксером сбить можно, конечно, но Вы после пару тройки раз закинете это дело
ПироженкА• 08 октября 2024
Ответ дляХристя в тiстi
то судячи з цього і роблю висновки
Ви хоч дивіться кому відповідаєте.
Кукарикуууууу• 08 октября 2024
Ответ дляБойова
Просто приготуйте трохи та спробуйте продати
Вы купите?