Неновая почта• 08 октября 2024

Порадьте класні рум´яна

Чи варто переплачувати за люксові? Я придивляюсь до Кларанс
Леопардові панчохи• 08 октября 2024
У вас який кольоротип, не знаєте ? Холодний або теплий, як вважаєте ?
автор Неновая почта • 08 октября 2024
Ответ дляЛеопардові панчохи
Теплий
Вишнёвая Леди• 08 октября 2024
только не берите joli blush, они тупо сухой мел, может, конечно, дело в оттенке, у меня 01, но они оооооочень плохо переносятся на кожу. их не советую вообще. до этого у меня были pupa - отличные румяна, прекрасно лежат, хорошо держатся.
сейчас планирую взять mac, потому что надоело играться с clarins
Леопардові панчохи• 08 октября 2024
Ответ дляНеновая почта
Теплий
Подивіться кіко, в мене є , але в холодному ввідтінку , нажаль якщо б ви були холодною, я б порекомендувала гарний відтінок , але із теплих не знаю (
Мама Карло• 08 октября 2024
Буржуа. Аналог Шанель.
Мой_ужин• 08 октября 2024
В мене досвід користування не великий. Діор класні, але для мене занадто насичені. Зараз користуюсь Кіко, мені подобаються
Я тертий жук• 08 октября 2024
Ответ дляМама Карло
Буржуа. Аналог Шанель.
Ахахахаха
Нічна ненажера• 08 октября 2024
хочу такие купить
Мочалкин блюз• 08 октября 2024
Ответ дляЛеопардові панчохи
Скажите пожалуйста мне холодный
Natal_ka91• 08 октября 2024
Кларанс або the Balm
Мой_ужин• 08 октября 2024
Ответ дляМама Карло
Буржуа. Аналог Шанель.
Ну це приблизно як Кіко аналог Діора. Тільки все одно різниця є. Дійсно аналог, але гірший як не крути і відчуваєш це коли з Діору переходиш на Кіко. Мені колись здавалось, що немає суттєвої різниці між помадою Ланком та Мейбелін, а потім після тривалого користування ланкомом випадково в сумочці знайшла свою Мейбілін. Є різниця
Леопардові панчохи• 08 октября 2024
Ответ дляМочалкин блюз
Скажите пожалуйста мне холодный
О, тогда кико 05 оттенок Kiko Unlimited Blush 05 Рум`яна
Мочалкин блюз• 08 октября 2024
Ответ дляЛеопардові панчохи
Дякую!
Идууу--уууу блин• 08 октября 2024
Ответ дляЛеопардові панчохи
он матовій или с блеском?
Мама Карло• 08 октября 2024
Ответ дляМой_ужин
Не помічаю цю різницю у румянах, буржуа пігментовані, гарні кольори, делікатні, гарно тушуються, не пилять, гарно тримаються. Так, є дуже цікаві кольори у Шанель, лімітовані, гарне пакування, якщо на офіційному сайті, також і подарунки, дуже гарний сервіс.
Леопардові панчохи• 08 октября 2024
Ответ дляИдууу--уууу блин
он матовій или с блеском?
Матовый
Советчица Года• 08 октября 2024
Ответ дляМама Карло
Буржуа. Аналог Шанель.
Поддержу, у меня есть оба, Шанель тоже запеченные. Оттенки проявляются практически один в один на моей коже, состав одинаков (сравнивала ингредиенты), но есть разница в текстуре - Буржуа уж очень плотно «запечены», тяжелее переносятся, соответственно дольше приходится вазюкать кисточкой
Но из-за разницы в цене (а она чуть ли не в 10 раз) больше похвалю Буржуа
тяжкаялюдина• 08 октября 2024
У мене саме Сlarins 01відтінок. Решта на мені занадто насичені ( як і в інших виробників). Але я блондинка зі світлою шкірою і очима. Ефект від рум´ян не яскраво виражений, але це саме те,що мені було потрібно: здається,що рум´янець природній, миттєво освіжує.
Советчица Года• 08 октября 2024
Ответ дляМой_ужин
Значит вы не пробовали одновременно румяна Шанель замеченные и Буржуа - разница только в том, что Буржуа слабее переносятся на кисточку, но в результате выглядят и носятся одинаково. Я обладатель двух вариков, могу хоть сфоткать
На помады Мейбеллин и Ланком не пишут, что разницы никакой
Уходя дверю не хлопать• 08 октября 2024
В Брокарді зараз великі знижки на Армані — сухі і кремові. Класний продукт, за 1300 взагалі пісня.
Мама Карло• 08 октября 2024
Ответ дляСоветчица Года
Да, Шанель более пигментированные, текстура нежнее. Но на лице результат не ощутим, а экономия, более чем ❤️
Мой_ужин• 08 октября 2024
Ответ дляСоветчица Года
Та тут і не таке прочитати можна. Скільки разів читала саме на цьому форумі, що немає різниці між люксом та масмаркетом. Як на мене то різниця є - і одразу підчас нанесення, і особливо після 5-6 годин. Люкс тримається набагато краще