Amalia_Ke• 08 октября 2024

Не пропонує жити разом

Обом за 30, разом близько 5 місяців, бачимось два, рідше три рази на тиждень, залишаємось ночувати один в одного. Стосунки мене влаштовують, все добре. Але не пропонує зіхатися. Може лише жартувати на цю тему. Про плани на майбутнє говоримо, каже "коли ми будемо жити разом, то...", про дітей говорили, навіть про сімейний бюджет. Але конкретно серйозно не пропонує переіхати до нього , або до мене (в обох є власне житло, живемо самі, без батьків). Що б ви зробили? Самі підняли б цю тему? І як іі почати? Чи чекали б ще? Скільки б ще чекали?
Відчуваю останнім часом роздратованість і злість на нього, що стосунки не розвиваються. Чи може я тороплюся?
Борисфенка• 08 октября 2024
Хочете щодня варити борщ?
Є роздратування - візьміть паузу, почекайте, поки пропозицію зробить.
Україна понад усе!• 08 октября 2024
ничего , наслаждалась бы. при хорошей семье сбегаю время от времени в свою добрачную квартиру ,
Україна понад усе!• 08 октября 2024
И если для вас важно-поднимайте, иначе взорветесь как чайник
Шеллар• 08 октября 2024
Вам вже некомфортно, тому я прихильниця одразу чітко висловити партнеру, що не влаштовує. Розмиті часові рамки теж недоречні.
Прокачую сідниці• 08 октября 2024
Бо під тиском ніхто нічого не хоче робити.
А ви саме давите на нього.

І те, що влаштовує вас, не значить те саме для нього
ЯсноВидящая• 08 октября 2024
І нашо воно вам треба? Оте спільне життя разом? Обов´язки, борщі, залежність від іншої людини, підлаштовуватись під когось? Зараз ідеальні стосунки.
БезникаЯ• 08 октября 2024
Бо це ще рано. Мені запропонував через рік і зробив пропозицію. Я погодилась. Лише після цього я переїхала і тільки через 6 міс розписались.
Чого ви прагнете бігом жити, якщо чоловік навіть думки не допускає про одруження? Жити як хто? Ви витратите на нього свій час..а він і не думає ні женитись.ні дітей мати з вами...говорити можеа багато. ...чекайте від нього конкретних дій. А не наполягайте на спільному житті. Ну хочещ? Житимемо. І на тому все. Просерете роки і ніякої сім´ї. Як моя двоюрідна сестра. Зустрічалися. Дуже хотіла заміж за нього. Він мовчпв. Наполягла на спільному проживанні. І що? Витратила 3 роки і не оженився. А зустрів жінку і оженився на еій через 8 міс. Але вона не бігла бігом жити
Заела_пластинка• 08 октября 2024
В якості кого ви хочете жити разом?
Форточка• 08 октября 2024
Игорь, когда мы будем жить вместе? Если не будет конкретного ответа или дата вам на подходит- уходите
Dark_Elf• 08 октября 2024
Вы еще не живете вместе, а уже чувствуете раздражение и злость. Может быть, и не нужно вместе жить?
НеВРотик• 08 октября 2024
Він ще придивляється до вас.
Якби він був дуже швидкий, то мав би трьох дітей.
ЛисаЛилу• 08 октября 2024
Вас должно ему ’не хватать’. Ищите хобби/работу/учебу. Вы заняты. Очень.
автор Amalia_Ke • 08 октября 2024
Ответ дляЛисаЛилу
якшо я буду ще більше зайнята. то ми будемо ще менше бачитись. Як тоді бути?
автор Amalia_Ke • 08 октября 2024
Ответ дляЯсноВидящая
Теж так думала, поки не закохалася. Мені не вистачає його, сумую, хочу бачити частіше...
автор Amalia_Ke • 08 октября 2024
Ответ дляБорисфенка
Хочете щодня варити борщ?
думаєте це реально через 5 місяців? Пропозиція
Ухахайкина• 08 октября 2024
Ответ дляAmalia_Ke
А він емоційний? Як ви відчуваєте, любить теж?
Скорая помощь• 08 октября 2024
Так це ж кайф просто, що є стосунки, але не має головняка з битовухою.
автор Amalia_Ke • 08 октября 2024
Ответ дляУхахайкина
Відчуваю що дуже подобаюсь, пише .дзвонить часто, робить приємні речі, вільний час зі мною проводить , працює дуже багато 2*2 аж до коменданськоі години, тобто він не може бачитися кожен вечір, і єдиним би виходом бачитися частіше було б жити разом, але ні, не кличе. Йому вже 38 років , чого тягнути кота за хвіст?
автор Amalia_Ke • 08 октября 2024
Ответ дляБезникаЯ
а скільки вам було років, коли зробив пропозицію? Дивіться, нам вже за 30, йому взагалі 38 років. Зустрічатися роками - не варіант. Я не знаю, скільки я готова ще чекати, мене вже злість аж накриває час від часу.
Борисфенка• 08 октября 2024
Ответ дляAmalia_Ke
А куди ви поспішаєте? Ходіть на побачення, насолоджуйтеся життям, ночуєте у нього - він вам каву в ліжко носить.
Ухахайкина• 08 октября 2024
Ответ дляAmalia_Ke
Деяким не хочеться мати відповідальність.
Від віку це не залежить
автор Amalia_Ke • 08 октября 2024
Ответ дляБорисфенка
Не те щоб поспішаю, але якось тягне до нього, сумую, хочу бачити кожен день...на емоційному рівні хочеться
автор Amalia_Ke • 08 октября 2024
Ответ дляУхахайкина
Від віку це не залежить
хм, але ж позвати жити разом- це ж не ’одружитися’, яка тут відповідальність? можна і розіхатися через тиждень.
Мой_ужин• 08 октября 2024
Рекомендують так: поставити для себе строк, наприклад, рік відносинам і якщо нічого не зміниться, то йти з відносин.
Перед цим сказати, що ви хочете сімʼю і згодом дітей. Якщо ви дорогі, то вас почують, а ні, то й ні, все одно ви почуваєтеся погано і жаліти немає за чим.

Але… цей час, який ви собі відмітите, проживіть легко і радісно, не згадуйте кожен день, не дратуйтеся.
Якщо спитає, що за зміни, так і скажіть, що кохаєте його і якщо через півроку ви не станете сімʼєю, то припините відносини, хай кожен шукає свою половинку, бо ви обоє заслуговуєте на щастя
БезникаЯ• 08 октября 2024
Ответ дляAmalia_Ke
Мені .2 роки тому. 41 ))і я з дітьми
БезникаЯ• 08 октября 2024
Ответ дляAmalia_Ke
Рік це нормально. Потім ви говорите.- я не маю часу вічно чекати. Скільки тобі треба щоб визначитись? Як ні- ми розходимся
Небалувана Галя• 08 октября 2024
по посту понятно, чтоу вас к нему повышенный интерес
и он этоьзнает, зачем ему торопиться
он и 50 лет детей наделает
Борисфенка• 08 октября 2024
Ответ дляAmalia_Ke
Коли бачите кожний день, емоційний рівень міняється. Не поспішайте.
Ухахайкина• 08 октября 2024
Ответ дляAmalia_Ke
А може йому захочеться одного разу не прийти додому ночувати? З якоїсь причини. Чи запросити когось? Свою компанію чоловіків.
Його такі ваші стосунки поки що влаштовують. І не хочеться нічого змінювати.
автор Amalia_Ke • 08 октября 2024
Ответ дляМой_ужин

Я не знаю як витримати цілий рік, чесно. Мене вже криє, а ви кажете рік