Сусановна• 08 октября 2024
Флокс, що з ним робити на зиму?
Весною висадила флокс низькорослий. Ріс, цвів. В вересні пересадила його в інше місце. І таке враження, що йому там не сподобалося. Пожовтів, обнищав. Чи то на осінь вже сохне... Питання-ці пожовтілі гілочки треба на зиму обрізати, чи як ваші флокси зимують? Дякую.
В моїй хаті моя правда• 08 октября 2024
Почему желтеет флокс шиловидный?
Почему листья Флокс шиловидный желтеют по краям? Заболевание желтых краев наносит ущерб Флокс шиловидный, делая края листьев желтыми. Оно возникает в основном из-за дефицита питательных веществ, патогенных грибов или других внешних факторов, таких как неправильный полив или чрезмерное солнечное излучение.