ЭкстрасенсиХаЯ• 09 октября 2024
Як позбутись зношених доларів?
В ощаді не взяти на обмін, інкасо до двох років, термінал привату не взяв також.
Райффайзен сказали, в них нема інкасо, хоті інет і каже, що є.
От шо робить, ці гроші потрібні.
Там пляма як від брудного пальця, на мій погляд не критична, але мабудь я помиляюсь
От шо робить, ці гроші потрібні.
ТаПрямТам• 09 октября 2024
Ответ дляЭкстрасенсиХаЯ
Да как раз из Киева
Обменник на Старовокзальной, еще в Экомаркете на автовокзале на Петлюры. Туда из Привата отправили.
Marinamariana• 09 октября 2024
Ответ дляМerida
если ездите куда-то в Европу, обменяйте там. там берут все
А почему у нас так по дебильному ?
мегамоСГ• 09 октября 2024
Варіант 1. Запихнути в термінал Приватбанку, прийти у відділення, щоб зняти новенькі, і дуже здивуватись, що в касі видають такі ж зношені.
Варіант 2. Поїхати в Америку і витратити їх там.
ВсеЧетко• 09 октября 2024
Ответ дляЯ такая - жду трамвая
тільки на грн! на валютну не нжаль :(
Мене якраз грн влаштовує
ТаПрямТам• 09 октября 2024
Ответ дляMarinamariana
А почему у нас так по дебильному ?
Потому что доллары у нас не печатают, а покупают в иностранных банках. И на инкассо тоже отвозят в иностраные банки на обмен.
ЭкстрасенсиХаЯ
• 09 октября 2024
Ответ дляУравнобешенная
На Шота Руставели, вот тут всё принимают
Обмен валют Киев, ’Valuta 24’
Спасибо большое!
ЭкстрасенсиХаЯ
• 09 октября 2024
Ответ дляТаПрямТам
ЭкстрасенсиХаЯ
• 09 октября 2024
Ответ дляТаПрямТам
Ну в той же Турции тоже не печатают, но как я поняла вопросов не возникает…