НеГолосую• 09 октября 2024
Всем привет. Нужен ноутбук
средней ценовой категории для обычного пользователя. Подскажите пожалуйста.
Советничаю тут• 10 октября 2024
Ответ дляДА да да
Та насправді не важливо. IPS більш простіша, oled - це якщо хочеться більш хороших кольорів при перегляді фільмів. Плюси і мінуси є у обох матриць
Я маю oled і мені цікаво було, чому радять ips, а не oled, хоча я до цього мала ips і мені чітко зрозуміло, що ips гірше. Вище комент про мерехтіння у oled - немає ніякого мерехтіння, то застаріла інформація
Советничаю тут• 10 октября 2024
Ответ дляДА да да
А які мінуси?
ДА да да• 10 октября 2024
Ответ дляСоветничаю тут
А які мінуси?
Відповім одразу на два ваші повідомлення - мінуси оледа - це вищий ризик вигорання пікселів. І то, по-моєму це раніше було. Ну і вони дорожчі.
Я б сказала, що це більше питання смаку і то, якщо людина профі - веб-дизайнер, ретушер і т. д. і т.п., а для звичайного юзера - що олед, що іпс )))
Советничаю тут• 10 октября 2024
Ответ дляДА да да
Так, я також володію цією інформацією( думала, можливо щось не знаю)
НеГолосую
• 10 октября 2024
Ответ дляДА да да
Ну тепер залежить, що у вас по грошам.
Можна взяти HP 250-G10 він трохи кращий за HP 15-fc0028ua (9E5C2EA), який вам вже радили. Ціна на нього зараз біля 30 тис.
Або ASUS Vivobook S 15 але вони а районі 45 тис
30-35 тис. грн