Можете свої теж кидати
Ответ дляSonne8752
1 - как Португалия, 2 - Америка, 3 - Швейцария и тот регион, 4 - Шри Ланка, 5 - Мальдивы, 6 - тропики... ( но это просто моя ассоциация)
1 і як Франція теж, але в цілому ви праві, а ще це країна з найбільшою кількістю часових поясів
ViktoryjaG• 10 октября 2024
Я так понимаю, это все французские колонии? Бора-Бора, Мартиника так точно.
Ответ дляSonne8752
Это Франция?
Где там Мальдивы? Океан бушующий - да.
Так, це Франція.
Про Мальдіви не зрозуміла
Ответ дляViktoryjaG
Франція не має колоній на сьогоднішній день
ViktoryjaG• 10 октября 2024
Ответ дляішо
це не альпи, там майже всі фотографії з корсики.
остання фото - це французька полінезія, теж франція, хоча і дуже далеко
Там и Альпы, и Корсика, и Бора-бора, и Мартиника. Остальные не узнала.
Ответ дляSonne8752
Прикольно.
5 фото - какой регион?
Франц полінезія
ole4kakissa• 10 октября 2024
Монблан узнала :)
Спасибо за тему: Колорадо-парк в 150 км от нас, а я и не знала про него