Анютины ласки• 10 октября 2024
Скільки може простояти куплена хризантема в горшку перед висадкою?
Бджолина королева• 10 октября 2024
Она не жизнеспособная,расти не будет.наслаждайтесь временно,пока она жива в горшке
Кофр для ноги• 10 октября 2024
С хорошим уходом и перезимует. Это многолетний цветок. Главное не залить, не пересушить
Бджолина королева• 10 октября 2024
Ответ дляКофр для ноги
Она расти не будет ,какой там перезимует
Кофр для ноги• 10 октября 2024
Ответ дляБджолина королева
У всех растут, кроме вас.
Анютины ласки
• 10 октября 2024
Ответ дляБджолина королева
Так кущ цей куплений спеціально для висадки в грунт. Наскільки я знаю їх так і садять восени і вони добре переживають зиму
Бджолина королева• 10 октября 2024
Ответ дляАнютины ласки
Их выращивали в теплице,они не способны расти на улице,для них это стресс он не успеет адаптировать,как засохнет.
Пробуйте,садите в открытый грунт
Пожарник• 10 октября 2024
Ответ дляБджолина королева
Пробуйте,садите в открытый грунт
Тут з вами згідна.
Да Щас же• 10 октября 2024
Ответ дляБджолина королева
Пробуйте,садите в открытый грунт
Майже все вирощують в теплицях для продажу та висадки на вулиці та просто вуличні квіти!
Бджолина королева• 10 октября 2024
Ответ дляДа Щас же
Текст без смысла и совета,просто звук в пространство.
Все знают, что это цветы для улицы.
Спрашивали будет расти или нет,я говорю однозначно,расти не будет
Все знают, что это цветы для улицы.
Анютины ласки
• 10 октября 2024
Ответ дляБджолина королева
Пробуйте,садите в открытый грунт
Не знаю, я купила на базарі просто в якоїсь бабуські, в неї були штукі 3 тільки тих кущі, не думаю, що вони з теплиці, але хто зна.
Да Щас же• 10 октября 2024
Ответ дляБджолина королева
Все знают, что это цветы для улицы.
А я кажу, однозначно рости буде. Вимкніть собі звук, чи що. Неодноразово купляла купу різних рослин. В тому числі і в питомнику деякі квіти починають рости в теплицях, щоб навесні їх продати з великою листовою массою а деякі навіть з квітами. А ви собі думайте, як хочете.
Да Щас же• 10 октября 2024
Ответ дляАнютины ласки
То тим більше, немає чого і сперечатись.
Хоча вона могла взяти собі для ’перепродажу’
Анютины ласки
• 10 октября 2024
Ответ дляДа Щас же
Не знаю, мені просто одне цікаво скільки вони можуть простояти, бо мала їхати на вихідні на дачу, щоб їх висадити, але в мене не вийшло, зможу тільки на наступні
Да Щас же• 10 октября 2024
Ответ дляАнютины ласки
Нічого страшного не буде. Тільки слідкуйте, щоб не залили, чи не пересушили, чи залили після пересушили - саме це є найчастішою причиною загибелі цих квітів, як от у бджолиної королеви
Анютины ласки
• 10 октября 2024
Ответ дляДа Щас же
Дякую
Король дивана• 10 октября 2024
Все буде ок з ними, він же в тому горщику і ріс уже пів року, то яка різниця, ще тиждень постоїть в ньому ж. Якщо ж він ріс у бабці в землі і вона його викопала перед продажем, то трохи йому стрес буде, звісно, але поллєте і норм все. Але на майбутнє майте на увазі, що якщо ви хочете кульки хризантем мультифлора собі в дворі, найвигідніше їх купувати в травні/червні маленькими саджанцями, посадити і буде повен двір таких кульок. Вони будуть сильні, міцні, витривалі, адаптовані, легко перезимують. А оці великі дорогі приживаються, але можуть не встигнути як слід адаптуватись, вони більш вразливі, серед них менший процент тих, що безпроблемно зимують і виживають навесні. Я в кінці весни накупила по 7 грн цих саджанців, зараз в мене купа красивенних хризантем, які вже б коштували 150-250грн
Король дивана• 10 октября 2024
Ответ дляreshetnik
У мене ростуть, коли вони відцвітають я їх зрізаю, до весни з ними нічого не стає. Потім висаджую в грунт і вони норм ростуть.
Я навпаки не зрізаю, оця шапка вся суха захищає рослину від вітрів, морозів, снігів. Навесні вже зрізаю. Але в мене зимують тільки ті, що я сама виростила, кілька разів садила такі дорослі кулі восени, всі не перезимували, бо не встигли адаптуватись, а мої всі зимують прекрасно, нічого їм не роблю
Король дивана• 10 октября 2024
Ответ дляАнютины ласки
У бабусі не з теплиці, вона просто розсадила живці навесні по городу і в горщики - це 100%, в нас таким багато хто займається
Анютины ласки
• 10 октября 2024
Ответ дляКороль дивана
От і я так думаю
Анютины ласки
• 10 октября 2024
Ответ дляКороль дивана
О, дякую, дільна порада, на майбутнє буду знати))
Анютины ласки
• 10 октября 2024
Ответ дляКороль дивана
А якщо я посажу та замульчую, це якось покращить адаптацію чи це не має сенсу?
Король дивана• 10 октября 2024
Ответ дляАнютины ласки
Ще багато, мабуть, від погоди залежатиме, від місця, вітрів, вологості і тд. Але ви пробуйте, в будь-якому випадку, варто пробувати, може, пощастить
Анютины ласки
• 10 октября 2024
Ответ дляКороль дивана
Дякую
Король дивана• 10 октября 2024
Ответ дляАнютины ласки
Я купувала просто на олх у людей живці, дешево і все ок
Кофр для ноги• 12 октября 2024
Ответ дляБджолина королева
Все знают, что это цветы для улицы.
Будет
Пишу_граммотно!• 16 октября 2024
Я тоже спрошу про хризантему в горшке.
Купила красивую, не устояла (см.фото).
Отцветет - что с ней дальше делать? Подвала у меня нет, на балконе-лоджии прошлой зимой пропали хризантемы, выкопанные для меня подругой. А те веточки, что я посадила во дворе и закидала листьями - перезимовали.
Может эту новую тоже сейчас посадить?
Купила красивую, не устояла (см.фото).
Может эту новую тоже сейчас посадить?
Анютины ласки
• 16 октября 2024
Ответ дляПишу_граммотно!
Я тоже спрошу про хризантему в горшке.
Купила красивую, не устояла (см.фото).
Может эту новую тоже сейчас посадить?
Купила красивую, не устояла (см.фото).
Может эту новую тоже сейчас посадить?
Здравствуйте, расскажите подробнее о веточках во дворе
Пишу_граммотно!• 17 октября 2024
Ответ дляАнютины ласки
А что рассказывать?
Подруга выкопала для меня год назад. Я часть сразу посадила, они цвели, потом я их обрезала и закидала опавшими листьями. Весной увидела, что есть зеленые побеги. Летом поливала.
Сейчас цветут - см.фото.