Ума Палата• 10 октября 2024
В перший день місячних дуже боляче
Болить живіт і тягне спину. Нічого не допомагає. Дуже хочеться солодкого, хоча не так його і люблю. В цей день не можу займатися спортом, аяк у вас? Чи дозволяєте відкладати спорт чи працюєте кожного дня?
ХвилювАллочка• 10 октября 2024
Ответ дляМая твая не панимать
Ну мені, наприклад, назначили коки, тепер спортом займаюся навіть в перший день місячних, а до цього втрачала свідомість від болю в перші дні з підліткового віку. Жалкую, що раніше не почала їх приймати.
Більшість лікарів взагалі не заморочується, назначає знеболювальні і все
Нічого вдягти• 10 октября 2024
Ответ дляУма Палата
Ні, буває що допомагає, але в основному просто терплю перший день і все
Як де вам може щось допомагати, якщо ви просто терпите?
Взагалі то, по правилах, знеболювальні мають значно кращій ефект, якщо їх пити завчасно, а не тоді, коли вже ’немає сечі’.
Наприклад, ібупрофен та його аналоги діють на тучні клітини, сприять зменшенню виділення простагландинів - які є причиною болю. Таким чином, випивши ’до’ чи на самому початку біль не розвивається. І тоді не тягне, не болить, не нудить. Саме тому, часто випивши в ’пік’ болю, все одно боляче і ж враження, що не допомагає.
Але ж вам подобається терпіти і нічим не займатися.
І ще одне: зайняття спортом допомагає від болю. Ну можливо, не йти прям радикально на тренажер пресу, але переважна більшість фізнавантажень лише на користь. Наприклад, для його, танців, бігу......
Саме тому, під час пологів при схватках рекомендують не лежати, а хоча б ходити
Нічого вдягти• 10 октября 2024
Ответ дляХвилювАллочка
??? До чого тут Тік ток взагалі?
Я сама страждала на ендомктріоз, вже як 4 роки забула що це таке і що таке болючі місячні
У авторки немає цього діагнозу. Нащо їй приписувати? Що ви намагаєтеся довести цим?
ХвилювАллочка• 10 октября 2024
Ответ дляНічого вдягти
А яке обстеження вона робила, якщо крім узі лікар нічого не пропонує
А узі ендомктрій не показує
Нічого вдягти• 10 октября 2024
Ответ дляХвилювАллочка
А узі ендомктрій не показує
Показує. Треба до гарних лікарів ходити з сучасним обладнанням. Мені все показував навіть поодинокі воннища в першій стадії. Але для цього я ходила до найкращого лікаря нашої області. І про мене: мій ендометріоз насправді не потребував ніякого лікування чи ще чогось.
Нічого вдягти• 10 октября 2024
Ответ дляХвилювАллочка
А узі ендомктрій не показує
Спитайте спочатку у авторки, а вже потім ліпіть діагнози. До речі, ви так і не відповіли, яка діагностика.
Катерина-503a• 10 октября 2024
В мене дуже болісно проходять місячні, слабкість, нудота. Пью по 2 таблетки кетанова за 1 раз. Але не більше 4-х за сутки. Місяць тому була у гінеколога. Вона порадила пити 2 Саше Німесилу. Спробувала, мені не допомогло. Трохи легше стало, але біль повністю не пройшов.
ХвилювАллочка• 10 октября 2024
Ответ дляНічого вдягти
😂😂😂😂
Так, показує лише в Україні. Тільки туди поставляють найкращє обладнання.
А скрізь в світі роблять лише мрт.
Не пощастило їм.
А скрізь в світі роблять лише мрт.
Не пощастило їм.
Нічого вдягти• 10 октября 2024
Ответ дляХвилювАллочка
😂😂😂😂
А скрізь в світі роблять лише мрт.
Не пощастило їм.
А скрізь в світі роблять лише мрт.
Не пощастило їм.
Ой бідняжечка ви, з вашим МРТ.
вам єдиній воно доступно. Не забувайте частіше туди навідуватися.
ХвилювАллочка• 10 октября 2024
Ответ дляНічого вдягти
Ой бідняжечка ви, з вашим МРТ.
Туди це куди?
Мені саме за кордоном поставили діагноз і допомогли виносити дитину.
В Україні дуже мало лікарів, які займаються ендометріозом, вміють його діагнозувати, лікувати і тд.
Зазвичай все закінчується прийомом знеболювальних і все.
Нічого вдягти• 10 октября 2024
Ответ дляХвилювАллочка
Туди це куди?
Що туди? Ви вже так находилися на МРТ, що діагнози ставите через екран монітору? Я з ендометріозом першої стадії і завагітніла і народила, без всіляких проблем, навіть приблизно не ’лікуючи’ те, що не лікують. За протоколами, якими користуються і в Європі, це теж не лікується, лише спостерігається на такій стадії. Всі інші стадії складно не помітити навіть на УЗД при районній поліклініці.
ХвилювАллочка• 10 октября 2024
Ответ дляНічого вдягти
😂😂😂
Ок
Нехай буде так
Ок
Нехай буде так
Нічого вдягти• 10 октября 2024
Ответ дляХвилювАллочка
😂😂😂
Ок
Нехай буде так
Ок
Нехай буде так
Та хай буде, моя колишня однокласниця приїхала, з раком з ’заграніци’, яку навіть на УЗД не відправляли, казали: вікове, предклімакс. Приїхала сюди: рак неоперабельний
А вам смішно.
Як би ви хоч трохи розумілися, то знали б, що протоколи для ЕКЗ і ’просто для життя’ значно відрізняються. Авторку так само б ніхто ні на яке МРТ по звичайній страховці не направив, не розповідайте казочки. Хоч би на УЗД відправили. Але ви смійтеся смійтеся
А вам смішно. Як би ви хоч трохи розумілися, то знали б, що протоколи для ЕКЗ і ’просто для життя’ значно відрізняються. Авторку так само б ніхто ні на яке МРТ по звичайній страховці не направив, не розповідайте казочки. Хоч би на УЗД відправили. Але ви смійтеся смійтеся
ХвилювАллочка• 10 октября 2024
Ответ дляНічого вдягти
А вам смішно.
В Європі якщо є підозра на ендеметріоз, то роблять мрт, так как узі не інформативне. Воно не покаже спайок, розростань і тд
В Україні максимум узі, я це знаю. Тому жінки мучаться
useruseruser• 10 октября 2024
В мене також сьогодні пішли місячні.Але мене лякає те,що я не відчуваю зовсім ніякого болю внизу живота.
Хи хи, ну ну• 10 октября 2024
А вы слушаете врачей? Как правило, врачи в таких случаях назначают гормоны, но пациентки самые умные и ’знают’, что гормоны вредные, поэтому не пьют и страдают дальше.