Ніка Найз• 10 октября 2024

Українців, які не оформили військовий квиток, чекає покарання

В Україні кожен військовозобов´язаний чоловік має стояти на військовому обліку та мати військово-обліковий документ. Це, зокрема, може бути військовий квиток. Для отримання документа потрібно звернутися в ТЦК та СП, щоб стати на облік або оновити свої дані. Ігнорування цієї вимоги розцінюється як порушення правил військового обліку.
автор Ніка Найз • 10 октября 2024
Слід одразу зазначити, що отримання військового квитка — це обов´язок громадянина, а не право. Тому українцям слід з´явитися до ТЦК для оформлення цього документа у таких випадках:

настання призовного віку;
закінчення військової кафедри.

автор Ніка Найз • 10 октября 2024
Novyny Live Facebook linkі
Отримання військового квитка у ТЦК. Колаж: Новини.LIVE
Читайте також:
Військовий юрист пояснив, як командири причетні до СЗЧ бійців - 304x171
Військовий юрист пояснив, як командири причетні до СЗЧ бійців
10 жовтня 2024 р. 10:09
Одесити сьогодні будуть без світла до вечора — адреси - 304x171
Одесити сьогодні будуть без світла до вечора — адреси
10 жовтня 2024 р. 10:06
Що загрожує військовозобов´язаним українцям, які досі не отримали військовий квиток, розповіли юристи Безоплатної правничої допомоги.
Коли потрібно отримати військовий квиток
настання призовного віку;
закінчення військової кафедри.
Військовий квиток в Україні. Фото: dreamstime.com
Що загрожує за відсутність військового квитка
Ігнорування вимоги отримати військовий квиток (наприклад, задля уникнення мобілізації та уточнення облікових даних) може стати причиною для притягнення особи до адміністративної відповідальності (210-1 КУпАП).
Для призовників, військовозобов´язаних і резервістів передбачено штраф від 3 400 до 5 100 грн, а у разі повторного порушення протягом року — від 5 100 до 8 500 грн. У період воєнного стану ці штрафи становлять: від 17 000 до 25 500 грн.
Таке стягнення призначають також за низку порушень, серед яких:
неявка до ТЦК за повісткою;
відмова від проходження медичної комісії;
невчасне оновлення військово-облікових даних.
Крім цього, відповідно до ч. 6 ст. 22 Закону України ’Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію’, усі громадяни України чоловічої статі віком від 18 до 60 років повинні мати при собі військово-обліковий документ та пред´являти його на вимогу уповноваженого представника ТЦК або поліції.
Відсутність або відмова пред´явити військово-обліковий документ буде прямим порушенням вимог, відповідно особу можуть затримати представники поліції, а також притягнути адмінвідповідальності за ч. 2 ст. 210-1 Кодексу про адмінправопорушення.
дякую аж підскакую• 10 октября 2024
Ответ дляНіка Найз
Novyny Live Facebook linkі
Читайте також:
10 жовтня 2024 р. 10:09
10 жовтня 2024 р. 10:06
настання призовного віку;
закінчення військової кафедри.
неявка до ТЦК за повісткою;
Ну то понятно и что дальше?
Думаю, что те, кто его не оформил сознательно это сделали, осознавая, что нарушают закон и могу понести наказание (если их найдут)
Mittens• 10 октября 2024
Крупі заносили більше
вре_Динка• 10 октября 2024
Ви як кулемет, тільки новинами. Вам ще не набридло репостити новини сюди? Ви гадаєте люди не мають доступу до новин?
Ylena77777• 10 октября 2024
Удалено администрацией...
Alena.i• 10 октября 2024
Удалено администрацией...