Ніка Найз• 10 октября 2024

У Києві відбувся форум, присвячений ментальному здоров´ю чоловіків

Ментальне здоров´я є важливою частиною благополуччя кожної людини. На жаль, через гендерні стереотипи або інші упередження чоловіки часто не звертаються за психологічною підтримкою. У час війни в Україні кількість стресових ситуацій значно збільшується, а тому вчасне вирішення проблеми та подолання психологічної напруги є життєво необхідними.
автор Ніка Найз • 10 октября 2024
Аби з´ясувати та обговорити критичні аспекти, пов´язані із захистом та турботою про ментальне здоров´я чоловіків після початку повномасштабної війни у лютому 2022 року, організатори Форуму об´єднали представників/-ць урядових та громадських інституцій, що працюють у сфері ментального здоров´я, а також лідерів/-ок думок та зірок українського спорту.
автор Ніка Найз • 10 октября 2024
Серед ключових питань заходу — важливість ефективної координації зусиль громадськості, міжнародних організацій та уряду для підсилення і розвитку культури турботи про ментальне здоров´я чоловіків в Україні; підтримка психологічного здоров´я чоловіків як дієвий метод протидії та запобігання домашньому та гендерно зумовленому насильству; а також можливості об´єднання зусиль Міністерства соціальної політики та Лінії у цьому питанні.
автор Ніка Найз • 10 октября 2024
Згідно із статистикою проєкту, найпоширенішими запитами, з якими звертаються українські чоловіки, є:

проблеми емоційного характеру (53,15%): тривожні розлади, депресивні стани, неконтрольований гнів, розлади настрою;
проблеми у романтичних стосунках (26,21%);
проблеми зайнятості (17,35%);
проблеми залежностей (11,85%);
проблеми, пов´язані з військовими діями (11,84%), серед яких страх мобілізації, розставання з коханою людиною, втрата життєвих орієнтирів;
домашнє насильство (9,58%), де ⅔ звернень стосуються саме психологічного насильства;
суїцид та гоміцид (8%).
begovelik• 10 октября 2024
Интересно, банкет проходил за бюджетный счет?
Настя -4d2b• 10 октября 2024
А женщинам не надо? Когда их мужчины насилуют или бьют.
Nathalie27• 10 октября 2024
Говорили та балакали…

А реальні дії зірок форуму які?
Yuliia-e662• 10 октября 2024
Удалено администрацией...
Natal_ka91• 10 октября 2024
Самі створили купу психічних проблем чоловікам, а тепер піклуються про них?..
Галагошка• 11 октября 2024
Так,була на цьому форумі
Цікаво, і гарно все організовано

Допомога потрібна всім. Ця лінія допомагає саме чоловікам
автор Ніка Найз • 11 октября 2024
Ответ дляГалагошка
Так,була на цьому форумі
Цікаво, і гарно все організовано

Повестки выдавали?