Наполеон Бонапарт• 10 октября 2024
Купити квартиру
Ви зараз купилиб квартиру? Ціни будуть рости?
Результат:
вже голосів:
113 (71.07%)
Да, купилаб
46 (28.93%)
Ні, чекати впадуть
Метелик• 10 октября 2024
Ответ дляНаполеон Бонапарт
Гроші знецінють і ціни ростуть
Тут вас не зрозуміють
Метелик• 10 октября 2024
Ответ дляТа легко!
Всего лишиться можно и без квартиры. У знакомой год назад сгорела заначка, которую собирала полжизни. Квартира съемная и не самый прифронтовой город.
Тому і зберігати гроші це тільки для не дуже розумних та винахідливих людей
Наполеон Бонапарт
• 10 октября 2024
Ответ дляВилами по воде
Люди просто не в теме.
Моя сестра училась за границей ещё с 2005 года. Итого всего это родителям в 100 тыс $ обошлось
Ну у вас і батьки зажиточні!
Цирк на дроті• 10 октября 2024
Ответ дляВилами по воде
Такое тоже возможно.
Её сейчас уже не покупают. Квартиры по 2 года в продаже висят. И это Киев.
Живу Киев,смотрю квартиры,гребут,ничего по два года не висит,не сочиняйте
Хвець-тець• 10 октября 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Так бісять такі примітивні здеградовані питання.
Чоловік в тцк а вона на панелі, бо де ж ще
А чого бісять?Це правда гребуть гроші
Хвець-тець• 10 октября 2024
Ответ для123-08df
яке дурко купує в Україні житло ?
В мене сусіди купили і знову плануюють.Але у них 15 млн гробових(
Підмітайло• 10 октября 2024
Ответ для123-08df
яке дурко купує в Україні житло ?
Может людям жить негде
СкиниУскачи!• 10 октября 2024
Ответ дляХвець-тець
жах який
Хвець-тець• 10 октября 2024
Ответ дляСкиниУскачи!
жах який
Ооо,вони неприховують,що їм дуже пощастило (
Силиконочка• 10 октября 2024
будем брать через полтора года. я колебалась год назад - но чаша склоняется к покупке. Киев.
Хвець-тець• 10 октября 2024
Ответ для123-08df
а їх платять?
Так.Я знаю,що вони 8.000 чи 9.000$ накопили за період коли він був безвісті пропавшим
Хвець-тець• 10 октября 2024
Ответ дляАлгонавт
я не помню ни одной ситуации, когда цены на квартиры бы упали....
Був період, здається 2013/2014.Ми вкінці 2013 купили комуналку за 25.000$ ,а в 2014 і наступних роках можна було купити за цю сумму 1к.в новобудові в Києві і 2к. в передмісті