maxi-tarakashka• 10 октября 2024
мої два топа.
на вершковому маслі трохи обсмажити часник, туди викидаємо креветки, обсмажуємо і заливаємо вершками і протушковуємо до загустіння (чим жирніше вершки- тим краще густіють)
і варений варіант - на літр води - дві столові ложки соєвого, столова солі, столова цукру, пару зубчиків часника, цедра половини лимону, невеликий пучечок кропу. все це закип´ятити, і туди креветки (попередньо можна дістати кріп, бо потім не зручно діставати) і до закипання варимо. половинку лимона без цедри та шо можна потім використати для поливання креветок соком, але то вже хто як любить.
раніше я ще любила обсмажити креветки на вершковому маслі з карі та куркумою, але воно капець просто як фарбує нігті, тому перестала так робити. але виходить смачно і пікантно
Ответ дляmaxi-tarakashka
мої два топа.
Дякую