Lourmel• 10 октября 2024

Как готовите креветки? Поделитесь пожалуйста рецептом интересным)

Ворона• 10 октября 2024
Интересного рецепта нет. Сливочное масло, мука, чеснок, соль

maxi-tarakashka• 10 октября 2024
мої два топа.
на вершковому маслі трохи обсмажити часник, туди викидаємо креветки, обсмажуємо і заливаємо вершками і протушковуємо до загустіння (чим жирніше вершки- тим краще густіють)
і варений варіант - на літр води - дві столові ложки соєвого, столова солі, столова цукру, пару зубчиків часника, цедра половини лимону, невеликий пучечок кропу. все це закип´ятити, і туди креветки (попередньо можна дістати кріп, бо потім не зручно діставати) і до закипання варимо. половинку лимона без цедри та шо можна потім використати для поливання креветок соком, але то вже хто як любить.

раніше я ще любила обсмажити креветки на вершковому маслі з карі та куркумою, але воно капець просто як фарбує нігті, тому перестала так робити. але виходить смачно і пікантно
Моpгана• 10 октября 2024
Смажені: оливкова олія, часник, креветки, соєвий соус, сік лимону, біле сухе вино, сіль, перець
автор Lourmel • 10 октября 2024
Ответ дляmaxi-tarakashka
мої два топа.

Дякую