всегдаДаДа• 11 октября 2024
Поясніть мені за той ЧІНАЗЕС, пліз...
Сьогодні серед людей!
Маркет: розраховувалась на касі, двоє хлопців між собою чіназеееес, чіназес.
Поліклініка : сижу в черзі, топає мама з дитинкою (рочки півтора-2) шось те дитятко белькоче, мати рідна, а воно ціназес, ціназес, ціназес...
НП : в черзі теж чую мама з підлітком ржуть і кажуть чіназес.
Дома : пью каву, пишу дитині, що на обід приготувати? Даю варіанти.
Воно навпроти другого мені шле Патріка зі Спанч-Боба і підпис "чіназес".
Пирснула кавою...
Давай дивитись звідки мем, бліна, це якась фігня.
Тобто отой тренд : чим гірше = тим краще!
До сих пір працює.
А ви кажете чіназес?
Пирснула кавою...
До сих пір працює.
А ви кажете чіназес?
Результат:
вже голосів:
17 (26.15%)
Квадробер+чіназес=3.14здець
11 (16.92%)
Шопопало з тим чіназесом
11 (16.92%)
Няв-гав
9 (13.85%)
Ніт! Слово паразит, яке ніачом
8 (12.31%)
Так, чінаааааазес
6 (9.23%)
Йож_твою_мать (топчік)
3 (4.62%)
Атріцатєльний чіназес
ЯблокоРаздора• 11 октября 2024
как то оно в разговоре не вяжется на слух, не знаю. Впервые слышу. Если б услышала, то тоже не поняла б.
Мульйонерша• 11 октября 2024
А куди ото у вашому чиназесі наголос ставити? Бо ще опозорюся перед дитиною.
Тракторні війська• 11 октября 2024
Ответ длявсегдаДаДа
Ви бачили того чувака, який цей чіназес розповсюдив? Тіп сумнівного інтелекту (з Патріком шо на фото наче брати-близнюки).
Неее, не видела)
TANYA 0 0 0 0• 11 октября 2024
Ответ дляPrervana
Даже не знаю шозанах ваш чиназес
О відразу все зрозуміло) слова які не підвладні часу
Крайня невістка• 11 октября 2024
Ответ длявсегдаДаДа
Ця тема для нас з Вами! Сподіваюсь нам пояснять за той чіназес.
З вуст дитини звучало максимально крінжово!
Максимально крінжово? А нельзя сказать странно или неуместно. Или тролить изволите?
всегдаДаДа
• 11 октября 2024
Ответ дляКрайня невістка
Ні. Саме як я написала: максимально крінжово.
Крінж = іспанський сором.
Тобто, хтось чудить, а соромно мені! Саме це я відчула, коли прислухалась до тієї дитинки.
Зрозуміло одразу, що дитинка виховується на тік-току, або інших медіа, де чіназес це - норма.
Тому це виглядало і відчувалось крінжово.
Дякую за Вашу думку.
П.С. ніякий я не тріль
Крінж = іспанський сором.
Дякую за Вашу думку.
П.С. ніякий я не тріль
МояХатаЗкраю• 11 октября 2024
Ответ дляБоХатая
аналогічно, маю троє дітей віком від 16 до 34, усі досить сучасні, але того чіназеса не чула
Так вони вже старі😂, моі ті що 16,28 теж не вживають такого , а от 10 і 8 ото цікаво , вони ще над старшим «рофлять « що він пенсія🤪😂😂
всегдаДаДа
• 11 октября 2024
Ответ дляКоко На Страже
Говорю иногда, когда с сыном прикалываемся.
А мій мені прислав оцей мемасик...пирснула кавою на стіл (+йож твою мать).
всегдаДаДа
• 11 октября 2024
Ответ дляНоу коммент
нє ну чиназес, шо етсь советчицца! Можна збагатитися новими знаннями!!! Вперше чую за це чиназис
Вєлкам до нових знань! Порадниця то завжди топчік площадка. Обожнюю цей двіж, обожнюю кожну
всегдаДаДа
• 11 октября 2024
Ответ дляНевісточка ж
Впервые слышу это слово.
Всьо! Ви оновились до 18 левелу (як айфончік).
всегдаДаДа
• 11 октября 2024
Ответ дляБешене сарі
Вы заставили меня загуглить. Я уже вышла из возраста мемчиков и ещё не вошла в возраст когда ребенок стал подростком
Вітаю, то Ви потрапили в чіназес-чістіліще, Ви тепер ніколи не будете прєжнєї.
Прєжней, як це слово звучить українською?
всегдаДаДа
• 11 октября 2024
Ответ дляКоварная Зая
’Этот возраст’ це скільки в цифрах?
Приєднуюсь до запитання. Цікаво!
Цікаво, я вже в тому возрасті чи ще рости і рости?
Помеха справа• 11 октября 2024
Ответ дляУкр_жіночка
А шо таке ечкере?
не важно, це вже устаріло)))
всегдаДаДа
• 11 октября 2024
Ответ дляБоХатая
Я була впевнена що це матюк! А воно безобідне і безтолкове...
всегдаДаДа
• 11 октября 2024
Ответ дляПугачиха
Это даже не совсем сленг
Скажіть? Це якийсь показник сучасності і водночас необізнаності. Шопопало!
всегдаДаДа
• 11 октября 2024
Ответ дляКрию матом страшно
Що таке сігма??
Йо ма йо...сіґма то якісь чувакі, але про що вони я так і не зрозуміла. Бачила відео в інсті з цим хештегом, але там таке музло супроводжувало, що в мене розболілись вуха. Типу пінопластом по склу і баси-баси скаженно навалюють.
Сігма = шопопало.
всегдаДаДа
• 11 октября 2024
Ответ дляЯблокоРаздора
Скажіть? От і я про те, що цей чіназес шось галіме на слух і безтолкове.
всегдаДаДа
• 11 октября 2024
Ответ дляМульйонерша
ЧінАзес і ще можна так вальяжно протягнути літеру ааааааа.....
всегдаДаДа
• 11 октября 2024
Ответ дляТракторні війська
Неее, не видела)
Тоді не дивіться на ніч! Бо ще як присниться, то будете мені слати ’лучі добра’.
всегдаДаДа
• 11 октября 2024
Ответ дляМояХатаЗкраю
Агонь! Оце мілкі розбишаки :)
Тракторні війська• 11 октября 2024
Ответ длявсегдаДаДа
Даже не собиралась)
Но спасибо за предупреждение
всегдаДаДа
• 11 октября 2024
Ответ дляPrervana
И шо оно такое в результате? Ништяк на новый лад?
Типу да! Воно ж все старе як світ!
Текст і контекст мають значення.
Так от, цей чіназес не виключення : контекст вживання рішає.
Текст і контекст мають значення.
всегдаДаДа
• 11 октября 2024
Ответ дляТракторні війська
Даже не собиралась)
Но спасибо за предупреждение
Я подивилась на нього : і наче в тому мемасику!
’Бог нас за щось наказує’.
всегдаДаДа
• 11 октября 2024
Ответ дляPrervana
Так же как и с ништяком) оно и вкусняшка, и удовольствие, и одобрение, и косяк и еще 100500 значений
То є так! Ви часто чули слово ніштяк? Скільки було ’найменшому’ +- по віку, хто казав це слово свідомо/несвідомо?
Мене дуже вразило, що дитя маціпуньке шло і бубоніло : ціназес, ціназес, ціназес...
Ответ длявсегдаДаДа
Ну в нашем детстве лет с 10 наверное использовать начали) как и прочий сленг. А что там мелкие бубнят - дело десятое. Там может быть старший брат подросток, который и учит плохому)
всегдаДаДа
• 11 октября 2024
Ответ дляPrervana
Може і так, але це не звільняє батьків від відповідальності!
Зробити = зробили, а далі?
Переходь на самовиховання! Мене це страшенно бісить, що оця безграмотність, тупість вона ж сіється швидко і родить рясно!
Зараз налетять мамки 3... 2.. 1..
Зробити = зробили, а далі?
Зараз налетять мамки 3... 2.. 1..
Крайня невістка• 11 октября 2024
Ответ длявсегдаДаДа
Крінж = іспанський сором.
Дякую за Вашу думку.
П.С. ніякий я не тріль
Крінж = іспанський сором.
Дякую за Вашу думку.
П.С. ніякий я не тріль
Испанский стыд? Максимально кринжово? Чиназес? Дитинка сказала? Вы ходите, подслушиваете за детьми и повторяете как попугай?