всегдаДаДа• 11 октября 2024

Поясніть мені за той ЧІНАЗЕС, пліз...

Сьогодні серед людей!

Маркет: розраховувалась на касі, двоє хлопців між собою чіназеееес, чіназес.

Поліклініка : сижу в черзі, топає мама з дитинкою (рочки півтора-2) шось те дитятко белькоче, мати рідна, а воно ціназес, ціназес, ціназес...

НП : в черзі теж чую мама з підлітком ржуть і кажуть чіназес.

Дома : пью каву, пишу дитині, що на обід приготувати? Даю варіанти.
Воно навпроти другого мені шле Патріка зі Спанч-Боба і підпис "чіназес".
Пирснула кавою...

Давай дивитись звідки мем, бліна, це якась фігня.
Тобто отой тренд : чим гірше = тим краще!
До сих пір працює.

А ви кажете чіназес?
Результат:
вже голосів: 65
17 (26.15%) Квадробер+чіназес=3.14здець
11 (16.92%) Шопопало з тим чіназесом
11 (16.92%) Няв-гав
9 (13.85%) Ніт! Слово паразит, яке ніачом
8 (12.31%) Так, чінаааааазес
6 (9.23%) Йож_твою_мать (топчік)
3 (4.62%) Атріцатєльний чіназес
Ноу коммент• 11 октября 2024
Ответ длявсегдаДаДа
Йо ма йо...сіґма то якісь чувакі, але про що вони я так і не зрозуміла. Бачила відео в інсті з цим хештегом, але там таке музло супроводжувало, що в мене розболілись вуха. Типу пінопластом по склу і баси-баси скаженно навалюють.
Сігма = шопопало.
Нє ну все таки шо таке сігма???? БО я знаю що це якась винятково особлива, людина, типу не така як всі шото типа того
автор всегдаДаДа • 11 октября 2024
Ответ дляКрайня невістка
Испанский стыд? Максимально кринжово? Чиназес? Дитинка сказала? Вы ходите, подслушиваете за детьми и повторяете как попугай?
Я відчуваю як Вам не комфортно в цій темі, то я Вам скажу : вихід там де вхід!
Дякую. Попутного вітерця і чіназес
автор всегдаДаДа • 11 октября 2024
Ответ дляНоу коммент
Зараз спитаю в gpt, шо то за сігма?
автор всегдаДаДа • 11 октября 2024
Ответ дляНоу коммент
Сігма (Sigma) — це термін, який використовується в сучасній попкультурі, інтернет-спільнотах та мемах для позначення певного типу чоловіка, який відрізняється від більш звичних архетипів, таких як ’альфа’ чи ’бета’.

Сігма-чоловік — це самодостатня особа, яка не прагне уваги чи визнання в суспільстві, але водночас не поступається своїми цінностями і не залежить від думки інших. Він веде свій власний спосіб життя, ставить індивідуальні цілі, і часто його характеризують як незалежного, впевненого, інтровертного та вільного від соціальних норм або ієрархій.

Цей термін часто виникає в контексті інтернет-мемів або дискусій про стереотипи чоловічої поведінки та суспільні ролі.
НетЕщеНаверное• 11 октября 2024
Ответ дляКрию матом страшно
Що таке сігма??
Ну теж щось на кшталт крутий-успішний))
автор всегдаДаДа • 11 октября 2024
Ответ дляНетЕщеНаверное
Ну теж щось на кшталт крутий-успішний))
Чомусь подумалось про кота Степана.
Хлопець сігма, 100%
Крайня невістка• 11 октября 2024
Ответ длявсегдаДаДа
Дякую. Попутного вітерця і чіназес
Вы мне прямо напомнили бородатый анекдот своими входами и выходами.
Доктор, у меня жопа болит. – В каком месте? – У самого входа. – Пока вы будете называть это место входом, а не выходом – будет болеть
автор всегдаДаДа • 12 октября 2024
Ответ дляКрайня невістка
Чінааааазес.
автор всегдаДаДа • 12 октября 2024
Ответ дляКрайня невістка
Ви мені нагадали одного приятеля : якій сидить години 2, теревенить ні про що, а потім заявляє: всьо, час йти, потім збирається довго в коридорі, все і попрощались...і обійнялись, потім згадує анекдот, потім знову прощаємось.
Такоє...шопопало.
автор всегдаДаДа • 12 октября 2024
Усім причетним до теми дякую. Ви - чудові, веселі, прикольні. З вами весело і душевно.
З ’душнілами’ в темі не так весело, бо вони прісні наче манна каша.
Усім гарного дня! Бережіть себе, бережіть в собі почуття гумору.
Чіназес