Сокодавка ще та• 11 октября 2024
Не законне оформлення статуса біженства в Канаді
Доброго вечора! Сподіваюся, у вас все добре. Велике прохання для тих людей, хто зараз у Канаді та оформлював статус біженства, підкажіть сайт, через який ви подавали документи. Ситуація така: одна людина, на жаль родич (росіянка) незаконно та без попиту скористалася фото моїми документами, виїхала до Канади та подала документи на статус біженства. Там були потрібні документи, що найближчі родичі не проживають у Росії та Україні і не повертатимуться. Я хочу повідомити про цей злочин. Дякую за допомогу!
Сокодавка ще та
• 11 октября 2024
Ответ дляГорня капучіно
сайт консульства України в Канаді
погугліть
Дякую)
Сокодавка ще та
• 11 октября 2024
Ответ дляElani
Eсть Fraud department если позвонить в IRCC
Номер гуглится, потом нажимаете цифры когда скажут желаете ли сообщить o fraud
Дякую)
Сокодавка ще та
• 11 октября 2024
Ответ дляЖивунаБагамах
Я не поняла, как можно по фото получить статус
При оформленні статусу потрібні додатково документи від родичів, що вони не проживають на територіях де йде війна та незбираються повертатися
ЖивунаБагамах• 11 октября 2024
Ответ дляСокодавка ще та
понятно
простите: можно вопрос: вы так ненавидите рус родственницу или просто законопослушная?
Телячі ніжноСті• 11 октября 2024
Ответ дляЖивунаБагамах
понятно
Та тут все 2 в 1.
Это тупо мошенничество со стороны родычки, за такое # полагается
Сокодавка ще та
• 11 октября 2024
Ответ дляЖивунаБагамах
понятно
ви маєте рацію - ненавиджу, але не тому що вона руська, а тому що хитромудра