Зашла на 5минут• 12 октября 2024

Мартинсы- удобные ботинки?

У меня никогда не было . Первый раз заказала , жду посылки . У кого они есть , они удобные ? Может фото покажите как на ноге у вас сидят ?
автор Зашла на 5минут • 12 октября 2024
Ответ дляГигиенишвили
Дякую, мені теж цей її образ подобається.
Так приятно видеть таких стильных людей на улице 😍

Щепотка_совести• 12 октября 2024
Ответ дляМушля з Криму
Ні, про мочалку то не мій відгук. Довгограючі в мене лише мартенси. А ви б викидали взуття, якому багато років, а воно в ідеалі? Враховуючи, що таке нове коштує шалених грошей, та й по якості вже набагато гірше, від моїх стареньких?)
Ви явно не любителька мартенсів, бо ваш сарказм абсолютно недоречний.
Без фото, не вірю 😎
Мушля з Криму• 12 октября 2024
Ответ дляЩепотка_совести
Без фото, не вірю 😎
Та будь ласка . Я й не збираюсь нікому нічого доводити. Я взагалі для автора тут пишу стосовно її запиту.
Тим, хто в темі, нічого доводити не потрібно. А хто не в темі, то знайде до чого причепитись)
Ms. Откровенность• 12 октября 2024
Моїм мартінам вже 20 років. Тепер їх носить донька))))) у мене після двох вагітностей і зайвої ваги розмір збільшився і вже не можу носити. Все, що вам написали про розношування - дійсно так. Як і дійсно те, що потім можна в капронках в них ходити. Довго зберігають свій зовнішній вигляд. Непромокні. Обожнюю. Але на нові для себе шкода грошей. Може, якось розщедрюся.
Хачапууури• 12 октября 2024
не смогла подобрать себе(