Морковна• Изменено 12 октября 2024

Як ви ставитесь до чоловіка, якщо

ви з ним зустрічаєтесь вже 2роки , але він абсолютно вам не допомагає ні в чому? Чи не пропадає до нього цікавість, почуття? От наприклад, він знає, що ви йдете на вихідних в тц, бо вам треба купити светрик, джинси чи взуття, але він вам не пропонує фіїн.допомону і навіть не питає чи є у вас гроші на те. Навіть просто для солідності, як то кажуть.... Яке ставлення у вас до нього і чи варто витрачати взагалі час на таких? На мій погляд, коли кожен сам по собі - це не стосунки, це просирання часу
Стебель березы• 12 октября 2024
Ответ дляМорковна
Більше як раз на тиждень не був. Зустріч лиш по вихідним.
Так він одружений🤦‍♀️
автор Морковна • 12 октября 2024
Ответ дляСтебель березы
Так він одружений🤦‍♀️
Ні .він не одружений. Я зустрічаюсь у нього вдома. Там барлога холостяка. Ну і сайт стан судових справ говорить що рощзвівся ще 6 років тому
Стебель березы• 12 октября 2024
Ответ дляМорковна
Він вам ні разу не пропонував з´їхатись?
автор Морковна • 12 октября 2024
Ответ дляСтебель березы
Пропонував. Але він живе на ін.кінці міста. Я з дитиною дитина до школи прив´язана. І в його квартирі нема місця дитині. Вона 1 кімнатна. Зйом пропонувпв теж дуже далеко. Міняти школу? Так а заради чого і кого? Він мені не чоловік законний. І плюс як чимало грошей йде на маму і сестру то вийде що я ще годувати його буду.до мене в гості він з кабачками і огірками приходив. Ну таке.
Сокодавка ще та• 12 октября 2024
Ответ дляМорковна
Це регулярний
Сокодавка ще та• 12 октября 2024
Ответ дляМорковна
День народження і 8 березня. Так. Подарунок десь тисячі на 3 на дн і 1.5 тис на 8 березня
Ну то не все так погано, може придираєтесь?
Звісно, кожній хочеться, щоб кружляли, але чоловіки різні.
Хіба що ви і так не відчуваєте від нього почуттів, то чіпляєтесь до цього
Непонятно• 12 октября 2024
Ответ дляМорковна
Я казала на рахунок себе і навіть на рахунок мами. Але на рахунок мами дуже акуратно. На рахунок сестри більш різкіше, наголошуючи що вона має не бідного чоловіка. Це йому не сподобались, такі розмови. Після цього стосунки погіршились. Він перестав казати що купує мамі чи сестрі, раніше все розкпзував. Я йому прямим текстом сказала що хочу мати чоловіка, який піклуєтьчя про мене. А в тебе є лиш мама і сестра. На це він відповів, що я ’ преувеличиваю’. Ну ось після розмови ці стосунки і тягнуться невідомо як 2 міс вже. Але мені вже набридло. Просто буду ігнорувати його і все
Добре.
Ну от дивіться тепер з його точки зору: ви висловили претензію. Він ніц не змінив в своїй поведінці, ’затихарився’ авось пронесе. Пронесло? Тобто його тактика працює.
Ну і все, чого йому напружуватися?

Ви на місці, даєте те що йому потрібно, він робить при цьому все що вважає потрібним.
Ви можете бодай одну причину назвати чому він має щось змінити у власному світогляді та поведінці?
Червона калина• 12 октября 2024
2 роки? Я максимум можу 2 тижні розглядати такого...
Сладкий лимончик• 13 октября 2024
Ответ дляСокодавка ще та
Секс с живой женщиной прикольней, чем с рукой, никаких отношений с автором у него нет. Зато есть женщина для регулярного секса
Ваши слова верны лишь в случае, если женщина дает мужчине не по своей воле, а что бы угодить мужчине и при этом не получает приятных ощущений. Если получает то он ее не использует.
Далее
Согласно опросам, женщинам больше нравится мастурбация, а мужчинам секс, но мужчин таких на 2% больше чем тех кому мастурбация нравится больше. Последние считают что секс как физ упражнение, вызывает напряжение и не приносит так удовольствие как рука. Вы же написали ваше мнение не имея данных о характере секса этих людей. Может там мужчина рассматривал секс как физ упражнение, а женщина получала удовольствия больше, в этом случае она его использовала.
Так что не надо писать то с чем вы досконально не ознакомлены.
Сокодавка ще та• 13 октября 2024
Ответ дляСладкий лимончик
Далее
Судя по вашему тексту, вы вообще не понимаете различий женской и мужской психологии. Тем более, со слов автора понятно, КАК она это воспринимала.
А написанное вами справедливо только для однократной случайной связи.
Исключения психически неблагополучных мы сейчас не обсуждаем