Морковна• Изменено 12 октября 2024

Як ви ставитесь до чоловіка, якщо

ви з ним зустрічаєтесь вже 2роки , але він абсолютно вам не допомагає ні в чому? Чи не пропадає до нього цікавість, почуття? От наприклад, він знає, що ви йдете на вихідних в тц, бо вам треба купити светрик, джинси чи взуття, але він вам не пропонує фіїн.допомону і навіть не питає чи є у вас гроші на те. Навіть просто для солідності, як то кажуть.... Яке ставлення у вас до нього і чи варто витрачати взагалі час на таких? На мій погляд, коли кожен сам по собі - це не стосунки, це просирання часу
Как нефиг делать• 12 октября 2024
Ответ дляКоренная киевлянка
А чудо жінці пофіг на секс, вона без нього норм себе почуває? А він хоче тільки, то тоді як це сприймати ?
Як проституцію. Бо секс їй не потрібен. Крапка. А якщо секс заради светрика, то проституція, дешева.
Дівка в намисті• 12 октября 2024
Ответ дляМорковна
Нет. Ни в чем. Вообще
и что вы с ним делаете все эти 2 года ? меня бы уже через 2 месяца рядом не было.
Залізний занавіс• 12 октября 2024
Ответ дляДівка в намисті
Может супер секс,но это и не отношения
Соседушка• 12 октября 2024
Муха села на варенье
Вот и всё стихотворенье.
Губка Боб• 12 октября 2024
Автор, не нужен вам такой
Каждый мужик знает, как можно порадовать свою девушку. Хотя бы элементарным, дать денег с фразой, порадуй себя чем нибудь
Вам такое ваш парень не делает.
Сколько ему лет? Как проводите досуг?
На чьей территории секс? Как часто встречаетесь?
Холодная каша• 12 октября 2024
Ответ дляМорковна
Нет. Ни в чем. Вообще
Тоді звідки Ви взяли, що у вас стосунки? Те, що він Вас 2 роки трахає, ні про що не говорить.
А як зустріне своє кохання, то зразу й светрик купить, й інші рече, відпочити звозить, заміж покличе.
Дівка в намисті• 12 октября 2024
Ответ дляЗалізний занавіс
Может супер секс,но это и не отношения
та нах мне тот секас был бы нужен, если б я сама каждый раз торбы тягала, та проблемы решала, а оно и в ус бы не дуло.
Зайченя• 12 октября 2024
Ответ дляЛюблю джаз
Я сама можу купити собі светрик. Якщо ви займаєтесь сексом в очікуванні подачок - то озвучте одразу тарифи. Нащо вам відносини, якщо ви просто можете піти працювати повією і монетизувати це все?
Автор 2 роки з ним зустрічається взагалі-то. За цей час і одружитись можна, і дітей народити, а від щедрого чоловіка ще й авто у подарунок отримати. А автору сраний светрик не може купити. Нащо все зводити до сексу? А піклування, а турбота?
Пи Пи Пилюля• 12 октября 2024
Ну удовольствие от секса надеюсь что получаете.
А вообще вопрос к Вам, на чем держаться эти встречи (отношениями это не назовёшь), Ваша заинтересованность в чем ?
Залізний занавіс• 12 октября 2024
Ответ дляЗайченя
Это она пишет что встречается,а что там на самом деле неизвестно.Может женат)
Сиджу тихенько• 12 октября 2024
Ответ дляМорковна
Нет. Ни в чем. Вообще
А подарунки дарує, возить на відпочинок чи тільки бере від вас?
Зайченя• 12 октября 2024
Ответ дляЗалізний занавіс
Ну по крайней мере, она на правильном пути - уже задалась вопросом о целесообразности встреч с ним.
маринабаранова• 12 октября 2024
Та ви ж самі все розумієте, навіщо питати? Якщо ви в захваті од нього, то продовжуйте, не зупиняйтесь.

А на светрики - самі заробляйте)))
Послушная• 12 октября 2024
В мене ніколи не було таких чоловіків, але жлоби для мене табу.
Лепешечка• 12 октября 2024
Який би крутий секс не був з ним, на третьому місяці такого ставлення до мене , шукала б заміну цьому жмоту. Якщо приходить і навіть їжу не приносить, і вам якісь дрібнички, які ви любите, то чмо саме натуральне. В мене не було багатіїв, але з пустими руками до мене ніхто не приходив. Елементарне:’ що купити нам на вечерю’, і в додаток пачку смачної кави, яку люблю, вино, сир, цукерки, фрукти. Це при тому, що я кажу тільки там два стейка м´яса чи риби купи і овочі. І звісно дрібниці з косметики, парфюмів , одягу купувалися, якщо вирішували йти в трц. Я не нагліла, і завжди брала собі кошти, але чоловіки пропонували розплатитися на касі, то чого б і ні. Це приємно.
Залізний занавіс• 12 октября 2024
Ответ дляЗайченя
Она параллельно могла кого-то получше искать
Зайченя• 12 октября 2024
Ответ дляЗалізний занавіс
Не все так могут. Я если с кем-то встречаюсь, даже просто для секса, мне неинтересны другие. Мне надо сначала закончить отношения, побыть одной, прийти в себя и только потом меня начинают интересовать другие мужчины.
Сладкий лимончик• 12 октября 2024
Ответ дляСокодавка ще та
Если вы идёте в тц покупать, то логично, что деньги у вас есть.
А на отношения сами смотрите. Если кроме секса вас больше ничего не связывает, то у вас нет отношений, мужик просто вас пользует
Как использует, в чем это выражается?
Роза в вазі• 12 октября 2024
Ответ дляКак нефиг делать
Ні, щоб купити светрик , мені поряд чоловік не потрібен. На шопінгу чоловіки зайві.
Це точно.
Завжди дивуюся, коли бачу чоловіків з кислими обличчями, навіщо їх жінки з собою по ТЦ тягають.
Люблю джаз• 12 октября 2024
Ответ дляЗайченя
Так а нащо зустрічатися 2 роки з чоловіком, який не піклується і не турбується. А автор сидить і чекає светрик
Непонятно• 12 октября 2024
Навіть не уявляю що я б так погано жила, щоб мене питали чи є в мене на светрик чи взуття.
Ви б себе реально відчували ок, якби вас питали чи у вас кошти купити собі одяг чи їжу?
Сокодавка ще та• 12 октября 2024
Ответ дляСладкий лимончик
Как использует, в чем это выражается?
Секс с живой женщиной прикольней, чем с рукой, никаких отношений с автором у него нет. Зато есть женщина для регулярного секса
автор Морковна • 12 октября 2024
Ответ дляНепонятно
Я не про це. А про те, що чоловік абсолютно не вкладається. Приємно якби сказали- на тобі 500-1 тис.-2 тис.купи собі щось.але цього нема. За рік подарунків крім дн і 8 березня- нема. А от на маму і сестру заміжню гроші є. Маиі щотижня торби з продуктами
автор Морковна • 12 октября 2024
Ответ дляСокодавка ще та
Раз на 2 тижні це вже нерегулярний. Бо я заманалась їздити і почала придумувати відмазки
Непонятно• 12 октября 2024
Ответ дляМорковна
Ну дивіться. Ви з ним рік. Жодного разу не відреагувати на відсутність подарунків вам. Жодного разу не відреагувати на подарунки мамі чи сестрі.
І попри це ви чомусь залишаєтеся з ним і робите вигляд, що вас все влаштовує.
Поясніть., з чого йому має в голову зазирнути думка про те, що вас щось не влаштовує і про вас також тре подбати?
Сокодавка ще та• 12 октября 2024
Ответ дляМорковна
Але ж весь час був регулярний. І навіть більше вам скажу, секс 2 рази на міс. вважається регулярним, тим більш, що у вас цей зв´язок тривпє 2 роки, а не 2 міс
Сокодавка ще та• 12 октября 2024
Ответ дляМорковна
А на свята точно дарує?
автор Морковна • 12 октября 2024
Ответ дляНепонятно
Я казала на рахунок себе і навіть на рахунок мами. Але на рахунок мами дуже акуратно. На рахунок сестри більш різкіше, наголошуючи що вона має не бідного чоловіка. Це йому не сподобались, такі розмови. Після цього стосунки погіршились. Він перестав казати що купує мамі чи сестрі, раніше все розкпзував. Я йому прямим текстом сказала що хочу мати чоловіка, який піклуєтьчя про мене. А в тебе є лиш мама і сестра. На це він відповів, що я ’ преувеличиваю’. Ну ось після розмови ці стосунки і тягнуться невідомо як 2 міс вже. Але мені вже набридло. Просто буду ігнорувати його і все
автор Морковна • 12 октября 2024
Ответ дляСокодавка ще та
Більше як раз на тиждень не був. Зустріч лиш по вихідним.
автор Морковна • 12 октября 2024
Ответ дляСокодавка ще та
А на свята точно дарує?
День народження і 8 березня. Так. Подарунок десь тисячі на 3 на дн і 1.5 тис на 8 березня