ОчЕнЬ ЧуЖаЯ• 12 октября 2024

Діабет 2 типу. Ретинопатія.. як стабілізувати цукор. 7.6 зранку натощак глюкомет

Научительница• 12 октября 2024
Ответ дляФрекен бок
Если диабету 10 лет, то уже могли начаться изменения. Мы же не знаем какой гликированный был раньше и какие были там скачки, может там до 25 скакало..
Такие уровни сахара автор бы заметила. Я так поняла, что это первый раз сданы анализы в связи с определенными жалобами.
Первая непрофилиративная стадия изменений на сетчатке появляется обычно после 15- 20 лет заболевания диабетом.
При высоком сахаре выше 11 появляется облачное зрение( мутные поля).
Госпожа_тамагочи• 12 октября 2024
Ответ дляНаучительница
Немає звʼязку між роками і ускладненнями , виключно між компенсованим - не компенсованим діабетом
Госпожа_тамагочи• 12 октября 2024
Ответ дляНаучительница
І друге - автор зробила замір натще - чи має вона ті 11 які згадуєте протягом дня або ночі ? Ймовірно так , просто не міряє
автор ОчЕнЬ ЧуЖаЯ • 12 октября 2024
Ответ дляГоспожа_тамагочи
Міряла цілий день
Зранку він завжди вищий
Потім падає
Після їжі через 2 години взагалі 6.5
А зранку стабільно 7.5
Я з тим глюкометром живу( постійно міряти бігаю

Я була в різних ендокринологів..
одна каже взагалі шо цукор не високий в мене. А побочок від метформну купа, проблема з нирками, підшлунковою
Звезда в шоке• 12 октября 2024
Поцікавтесь препаратом джардінс.
Моя подруга в Україні не могла собі його дозволити,але мусила виїхати в Фінляндію і там їй безплатно призначили
Дуже задоволена.
І цукор впав,і вага.
Але вона взялась за себе.
Дієти почала дотримуватись
Госпожа_тамагочи• 12 октября 2024
Ответ дляОчЕнЬ ЧуЖаЯ
Міряла цілий день
Зранку він завжди вищий
Потім падає
Після їжі через 2 години взагалі 6.5
А зранку стабільно 7.5

Я була в різних ендокринологів..
Не більше побочок ніж від цукрового діабету
автор ОчЕнЬ ЧуЖаЯ • 12 октября 2024
Ответ дляЗвезда в шоке
Поцікавтесь препаратом джардінс.
Дуже задоволена.
І цукор впав,і вага.
Але вона взялась за себе.
Дієти почала дотримуватись
Ооо мені один лікар теж про нього казав
Є ще сінджарді
А є ще ксігдуопролонг
Фрекен бок• 12 октября 2024
Ответ дляНаучительница
Но уже детей была случаи когда через 5 лет заболевания проблемы с глазами ампутации пальцев и тому подобное. Это все очень индивидуально. Ничего бы автор не заметила. Сколько случаев когда приходят в поликлинику, сдают анализы, а там сахар 20- 25
Фрекен бок• 12 октября 2024
Ответ дляОчЕнЬ ЧуЖаЯ
Міряла цілий день
Зранку він завжди вищий
Потім падає
Після їжі через 2 години взагалі 6.5
А зранку стабільно 7.5

Я була в різних ендокринологів..
А не могло быть такой ситуации, что раньше уровни сахаров были намного выше, а потом вы стали всё-так контролировать и резко снизился уровень средний сахара и гликированный гемоглобин? Потому что, к сожалению, слышала много таких историй, когда в случае резкого снижения уровня сахара идёт проблема именно на глаза. Снижать нужно всегда постепенно
Кидстаффовна• 12 октября 2024
Ответ дляОчЕнЬ ЧуЖаЯ
Та шо перездавати
Діабет вже 10 років
Я не можу нічк досягнути ті 5 одиниць по глюкометру
Сколько вам лет и как часто вы посещали эндокринолога за эти 10 лет?
Даже 6-7 - это уже нормальный сахар для диабетического больного в возрасте 55+.
И если бы вы регулярно ходили к врачу, то знали бы об этом.
Кстати, ведёте ли вы дневник питания?
Есть препараты помимо метформина, которые снижают сахар вполне прилично.
Вы либо чего-то недоговариваете, либо откровенно врёте самой себе, ибо только при диабете и сахаре 7 ретинопатии не случается.
автор ОчЕнЬ ЧуЖаЯ • 12 октября 2024
Ответ дляКидстаффовна
Кстати, ведёте ли вы дневник питания?
72 роки
Кидстаффовна• 12 октября 2024
Ответ дляОчЕнЬ ЧуЖаЯ
72 роки
Ну так тем более!
Заболели вы в 62 или около того. Даже возраст 60+ и сахар 6-7 - это норма, а у вас ещё и диабет.
Поросенка• 12 октября 2024
Мне сахар снижают физнагрузки. Я на кето очень хорошо похудела. Выровнять дефицит витаминов. Может подключить другого эндокринолога. У вас погрешности в питании и режиме, видимо.
автор ОчЕнЬ ЧуЖаЯ • 12 октября 2024
Ответ дляКидстаффовна
Кстати, ведёте ли вы дневник питания?
Та не брешу я сама собі
Все як є…
Чому тоді дівчата вище пишуть шо 7 це вже лягати в могилу?
Що 7 то великий цукор
При цьому цукрі я зараз не приймаю метформін
Кидстаффовна• 12 октября 2024
Ответ дляОчЕнЬ ЧуЖаЯ
Та не брешу я сама собі
Все як є…
Що 7 то великий цукор
Потому что надо слушать врача, а не неизвестно кого в интернете.
7 - это не страшный сахар для вашего возраста.
Вы не представляете, какое количество людей намного моложе вас с сахарами 10 и выше ходит, и даже не догадывается об этом.
Конечно, надо соблюдать диету, вести дневник питания, принимать сахароснижающие препараты, заниматься зарядкой по утрам, давать посильные нагрузки.
А вы что из этого делаете?
автор ОчЕнЬ ЧуЖаЯ • 12 октября 2024
Ответ дляКидстаффовна
А вы что из этого делаете?
Все роблю
Крім таблеток
От реально, все
Ходжу 10000 шагів
Влітку городи, цілий день на вулиці
Не їм хліб мучне солодке жарене
Кидстаффовна• 12 октября 2024
Ответ дляПоросенка
+100
Ситуация рассказана необъективно. Автор хочет, чтоб её пожалели.
автор ОчЕнЬ ЧуЖаЯ • 12 октября 2024
Ответ дляПоросенка
Порадьте в Києві лікаря
Кидстаффовна• 12 октября 2024
Ответ дляОчЕнЬ ЧуЖаЯ
Все роблю
Крім таблеток
От реально, все
Ходжу 10000 шагів
Влітку городи, цілий день на вулиці
Не їм хліб мучне солодке жарене
Покажите фото дневника питания за последние 2 недели.
Кидстаффовна• 12 октября 2024
Ответ дляОчЕнЬ ЧуЖаЯ
Ой варене тільки і їм
Если вы едите варёную картошку, макаронные изделия, буряк, морковку, то они прилично поднимают сахар.
Lilian-nochka• 12 октября 2024
Ответ дляОчЕнЬ ЧуЖаЯ
Може є якийсь класний
Щоб не болів шлунок
Не знаю,не сталкивалась
Научительница• 12 октября 2024
Ответ дляГоспожа_тамагочи
Автор поки не може адекватно компенсувати ні ліками , ні дієтою.
Ми говоримо про випадково виявлений підвищений рівень цукру.
Научительница• 12 октября 2024
Ответ дляГоспожа_тамагочи
Здавати кров на цукор, незалежно капілярну чи венозну треба в сертифікованій лабораторії, де результати визначаються не глюкометром. Повний голод, який включає тільки прийом води повинен бути від 8 до 14 годин. За два дні до здачі не приймати алкоголь. Не здавати в період загострення хвороб, любих - від інфекційних до проблем з жкт. Після одужання має пройти 14 днів. Звернути увагу на ліки, які приймаються. Вони не повинні впливати на рівень цукру.
Так правильно визначається рівень цукру у крові.
Научительница• 12 октября 2024
Ответ дляОчЕнЬ ЧуЖаЯ
Та шо перездавати
Діабет вже 10 років
Діабетикам цукор 5 не треба досягати. Тримати до 8 ммоль найкращий варіант .
автор ОчЕнЬ ЧуЖаЯ • 12 октября 2024
Ответ дляНаучительница
При 5 себе погано почуваю( відчуваю коли цукор падає то погано(
автор ОчЕнЬ ЧуЖаЯ • 12 октября 2024
Ответ дляНаучительница
Я не розумію чому тут люди хваляться такими показниками 7-8 моль, приймаючи метформін
Так в мене такі показники. Я таблетки не приймаю
І не розумію до якої цифри стремитись
В мене буває 6.5-7.5
Поросенка• 12 октября 2024
Ответ дляКидстаффовна
+100
Я тоже так думаю, либо темнит. Диабет 2 типа - это строгий режим и никак иначе.
Поросенка• 12 октября 2024
Ответ дляОчЕнЬ ЧуЖаЯ
Порадьте в Києві лікаря
Я в Одессе.
Научительница• 12 октября 2024
Ответ дляОчЕнЬ ЧуЖаЯ
І не розумію до якої цифри стремитись
В мене буває 6.5-7.5
Я ж вам написала, що при встановленому діагнозі діабет 2типу це цільові показники. Так, може бути , що при нижчих цифрах , діабетики відчувають себе гірше. Ці люди з форума мають показники цукру вище
10- 11, тому і хваляться, що пігулки допомагають.

Про погіршення зору, ви нічого не згадали про заключення офтальмолога. У вас може розвиватись і катаракта в такому віці. Зір може падати і від дегенеративних змін у шийно- хребцевому відділі.
Перевірити загальний холестерин , а краще ліпопротеїди низької щільності та рівень тригліцеридів.
Та і , взагалі, вам потрібний адекватна перевірка організму в 72р. і лікар, який ’не лікує’ здорових людей.
Научительница• 12 октября 2024
Ответ дляОчЕнЬ ЧуЖаЯ
І не розумію до якої цифри стремитись
В мене буває 6.5-7.5
В клініку Добробут зверніться в Києві. Вам підкажуть хороших лікарів.