Міняйловна• 12 октября 2024

Как вывести моль?

Помогите, пожалуйста, дельными советами.
Летом завелась моль в гречке и специях, пищевая. Потом начала летать рыжая, непонятно откуда она взялась. Вроде пересмотрела пальто и шубу, не погрызла. С пищевой разобралась, почти перестала летать.

Достаю сегодня свой мериносовый джемпер, а он с двумя дырками((
Вывалила всю одежду, не могу найти, где она размножилась, еще на одном свитере одна дырка и все.

Вот где ее искать? Это ж если не найти, где она размножилась, тогда еще что-то сожрет?
автор Міняйловна • 12 октября 2024
Ловушки стоят, разные стикеры от моли тоже в шкафу есть. Все до лампочки
Дама_с_коготками• 12 октября 2024
Шукати(((
В мене ця хрень півроку була. Харчова. Все повикидала
автор Міняйловна • 12 октября 2024
Ответ дляДама_с_коготками
Шукати(((
а може одежна міль розмножуватись в крупах?
Може треба не шафу перевертати, а на кухні все повикидати?
Дама_с_коготками• 12 октября 2024
Ответ дляМіняйловна
Я не знаю. Я вивертала все. Всі шкафчики повитирала оцетом і помила содою. Сьогодні її знов знайшла. Було 4 коробки каша така фасована в пакетиках по 100 грам. Я в шоці. Закриті коробки, закриті пакетики. А всередині зоопврк(((. Ще в чаї знаходила, в горіхах.
Помидорина• 12 октября 2024
автор Міняйловна • 12 октября 2024
Ответ дляДама_с_коготками
та харчова мене не так лякає(
вона ж наче не їсть речі.
А от одяг шкода. Не повірите, в шафі - 6 светрів з мериноса, мої і чоловіка, і зжерла ця тварюка 2 моїх найулюбленіших
Я перший як побачила, думаю ок, там хоч можна зашити, і під куртку одягати.
А другий - спереду(((
Дама_с_коготками• 12 октября 2024
Ответ дляМіняйловна
та харчова мене не так лякає(
вона ж наче не їсть речі.
А другий - спереду(((
Мені здається вона все жире((((.
Lilian-nochka• 12 октября 2024
Вазон ладанник,и ни одной молинки
Манка Я• 12 октября 2024
нещодавно була у супермаркеті в Чехії,не могла цього не сфоткати
Опля Картопля• 12 октября 2024
одяг весь просушити треба було ще влітку.
теж у себе міль знайшла. шубу на балкон провітрити. і треба ще вонючки від молі приклеїти.

харчова доречі теж була, але в крупах все чисто
Опля Картопля• 12 октября 2024
Ответ дляМанка Я
от блін 👀
Natkash• 12 октября 2024
Ответ дляМанка Я
Ну так приманка ж, нічого дивного)
Угги в горошек• 12 октября 2024
Перевірте пакети зі спеціями. Я недавно виявила коріандр,який прострочився, а там моль. І в горіхах завелась.
автор Міняйловна • 12 октября 2024
Ответ дляМанка Я
я якраз щойно таке не купила))
автор Міняйловна • 12 октября 2024
Ответ дляОпля Картопля

та шубу то я провітрюю, першим ділом на неї дивлюсь, але на шубі наче немає. А от светри пожерла((
автор Міняйловна • 12 октября 2024
Ответ дляУгги в горошек
так, старі спеції вже викинула(
але ж вона мабуть ще і в одязі завелась.
Надежда-8877• 12 октября 2024
В одязі і в продуктах живе різна міль.
Вкуси мене• 13 октября 2024
Ответ дляМіняйловна
та харчова мене не так лякає(
вона ж наче не їсть речі.
А другий - спереду(((
Щодо молі не підкажу, сама потерпаю і за свої кашеміри переживаю.
А светри занесіть у трикотажне ательє, вони вміють майже непомітно полагодити ( особливо якщо є шматок нитки, інколи чіпляють до ярлика)
автор Міняйловна • 13 октября 2024
Ответ дляВкуси мене
ух ти! Не знала про таке. Дякую, треба пошукати.
А може ви підкажете, де таке у Києві є?
Кашемір до речі поруч лежав і не постраждав, то в мене закрались сумніви стосовно 100% кашеміра)
Вкуси мене• 13 октября 2024
Ответ дляМіняйловна
А може ви підкажете, де таке у Києві є?
Я не в Києві, але раджу погуглити невеликі трикотажні ательє. Вони часто бувають на базі колишніх Будинків побуту - залишились працювати як окремі підприємства. В´яжуть шкільні форми і такі інше. Вони і вшити можуть, і горловину переробити.
За кашеміри не знаю, ціна була як у справжнього 💯 відсоткового 😥, буде так шкода...
автор Міняйловна • 13 октября 2024
Ответ дляВкуси мене
дякую! Спробую загуглити, може вдасться врятувати. Сиджу другий день перебираю у шафі, де вона розмножується, так і не знайшла(