Непозбувна Бентега• 13 октября 2024

Що ви купили би в Єві?

Маю подарунковий сертифікат і треба зробити онлайн замовлення. Але не можу ніяк кошик до потрібної суми набрати. Буду вдячний за підказку чи пораду. Хто там що цікаве придбав нещодавно?
Мексиканочка• 13 октября 2024
Тю, ну бывовую химию которой пользуетесь можно взять, доместос, какой нить сано, туалетная бумага, салфетки и все
автор Непозбувна Бентега • 13 октября 2024
Ответ дляХвець-тець
И какой живой интерес с вопросом,вам нравится)),а вашей дочери какие нравятся?
Вона ще не визначилася, лише двічі доводилося купувати і щоразу різні. Цикл не встановився поки.
Хвець-тець• 13 октября 2024
Ответ дляНепозбувна Бентега
Под кого вы косите?
Ответ дляМексиканочка
Дякую. Щось таке і розглядаю. Але ніяк не доберу кошика.
ВільнаНазавжди• 13 октября 2024
порошок Персіл, шампунь, зубна паста
Дякую за допомогу. Тихої та спокійної ночі всім
Непонятно• 14 октября 2024
Тампоны, туалетный утенок, гель для интимной гигиены, зубная паста, мицелярка, ватные диски. Это из того что я беру там