Броніки для Моніки• 12 октября 2024

Чому одразу не написати ціну

Нащо оце відповіли в дірект
Впораюсь зі всим• 12 октября 2024
Вам за 20, мне за 6.
вентиляторная• 12 октября 2024
пропускайте таких, а лучше вообще не покупайте на той помойке, иначе новая тема тут будет ’как вернуть деньги, мошенники’
Пешеходик• 12 октября 2024
Поднимают страницу в рейтинге.
Поросенка• 12 октября 2024
Ответ дляВпораюсь зі всим
Вам за 20, мне за 6.
Я хоч і проходжу повз такі схеми, але це для підняття статистики, але аж ніяк не для різних цін.
Бокс-орун• 12 октября 2024
Терпіти таке не можу, тому проходжу мимо повз об´яви де відразу не вказана ціна
Prervana• 12 октября 2024
Чем больше комментариев и диалогов под публикацией, тем активнее она в выдаче как ’интересное’ другим людям
Дружная семейка• 12 октября 2024
Автор, теж не розумію такого. Це ж ще потрібно кожному пояснити, написати. Не бачу сенсу. Но можливо дівчата праві, які пишуть, що для підняття статистики
КаРаКаТиЦа• 12 октября 2024
Щоб активність на сторінці підняти (але по факту алгоритм ШІ і так торгові сторінки заганяє в тінь, скільки не накручуй)
Ніколи не купує там де цін немає.
Джага-джага• 12 октября 2024
Раніше так алгоритми прасування сторінки працювали, чим більше активності під постом та в дірект, тим краще видача. Але зараз це вже практично не працює, змінилися умови видачі та просування, зараз і накрутка підписників не працює. ШІ тепер це все легко вираховує та блокує, або у тіньовий бан кидає. Але багато хто вже звик до такого підходу і не хочуть змінювати. Мене саму це теж дратує